Вівторок, 09 Серпня 2022 р.
23 Квітня 2021

НА ХМЕЛЬНИЧЧИНІ – СВОЯ КІНОКОМІСІЯ

Голова Хмельницької ОДА Сергій ГАМАЛІЙ розпорядженням від 8 квітня створив кінокомісію як консультативно-дорадчий ор­ган при обласній державній адміністрації.

Головою кінокомісії призначено заступника директора – начальника управління інформаційної діяльності та аналітики департаменту інформаційної діяльності, культури, національностей та релігій ОДА Костянтина Дєтковського. До її складу ввійшли митці, діячі культурної сфери та кам’янчанин – член української кіно­академії, експерт Українського культурного фонду, президент Кам’янець-Подільського кінофестивалю «Бруківка» Андрій Заєць.
Кінокомісія планує займатися наданням консультаційної, організаційної та іншої допомоги для отримання суб’єктами кінематографії погоджень на проведення кінозйомок, створення аудіовізуального твору з використанням майна державної чи комунальної власності. Також працюватиме над формуванням баз даних та оприлюдненням інформації про місцеві локації, привабливі для кінозйомок тощо. Сприятиме організації заходів, спрямованих на розвиток і підтримку кіновиробництва, створення аудіовізуаль­-ного твору в Україні.

Вл. інф.