Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

01.01.2010
СВIТ УЯВИ СЕРГIЯ МИХАЙЛОВА

Пiд такою назвою в недiлю, 27 грудня, у Картиннiй галереї, що в Старому мiстi, вiдкрилася персональна виставка кам’янецького художника Сергiя МИХАЙЛОВА. Як зазначив сам митець, свої майбутнi картини вiн спочатку уявляє, а вже тодi готовий плiд уяви переносить на полотно.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ
Кількість коментарів:  0

09.01.2009
ЩАСЛИВІ ТА ВПЕВНЕНІ

Найбільше щастя для батьків - бачити свою дитину здоровою, неймовірна втіха - коли вона щаслива. 
«Мамо, а яке воно, щасливе дитинство?». Відповідь на це запитання наші діти отримали самі, з моменту, коли танці в їхньому житті почали займати особливе місце, коли репетиції та виступи не просто стали їхнім дозвіллям, а стилем життя. 

09.01.2009
ГОБЕЛЕНОВІ ГАРМОНІЇ

Народна творчiсть - це iсторична основа, на якiй розвивалася свiтова художня культура, одна з форм суспiльної свiдомостi та суспiльної дiяльностi, явище соцiально зумовлене. Вона включає в себе рiзнi види художньої дiяльностi народу - поетичну творчiсть, театральне, музичне, танцювальне, декоративне, образотворче мистецтво тощо. Кожен вид народної творчостi має власну iсторiю, художнi виражальнi засоби та матерiали, мову, способи передачi вiдомого, знайденого тощо. Народне прикладне мистецтво - це народнi художнi промисли, товарне виготовлення художнiх виробiв при обов’язковому застосуваннi творчої ручної працi.
Одним з видiв народного прикладного мистецтва є ткацтво. Краса виробу часто-густо залежить вiд кольорiв, використаних у процесi ткання, тому фарбуванню пряжi надають особливу роль. Особливо цiкавим є виготовлення гобеленiв - виробiв, витканих iз шерстяних ниток. Гобелен має декiлька функцiональних призначень - суто виставково-презентацiйнi твори або ж тi, що прикрашають iнтер’єри громадських споруд i закладiв культури як елементи ансамблю внутрiшнього оздоблення. Гобелен - килим-картина, витканий вручну (шпалера). В строгому розумiннi - вирiб дiючої донинi Паризької мануфактури, за-снованої 1662 р. Назва походить вiд прiзвища вiдомих у XV ст. майстрiв Гобеленiв.

ЗАМКИ В ЗАМКУ

Перший день літа фотоклуб «Погляд» (голова Юрій САВІН) зустрів відкриттям чергової виставки - «Замки та фортеці» (працюватиме до кінця червня). Місце для демонстрації робіт місцеві фотографи ви­брали відповідне - у Старій фортеці, в залі пристінного корпусу.

Автор:  Олег БУДЗЕЙ


Культура: 1061 — 1064 з 1064
Початок | Поперед. | 103 104 105 106 107 | Наст. | Кінець Всі