18 Жовтня 2019

По-сімейному, по-домашньому, гостинно, відверто і просто, – так 11 жовтня в Галереї мистецтв минуло урочисте відкриття виставки творчих робіт відомого на Поділлі митця, живописця, педагога Бориса Негоди та його родини «Сімейна палітра».

18 Жовтня 2019

У турецькому місті Анталія впродовж 10-12 жовтня на Міжнародному фестивалі «Kaleici Old Town Festival» 46 міст із 24 країн світу демонстрували свою культуру, народні звичаї, колоритний одяг і творчу майстерність.

11 Жовтня 2019

Напередодні Дня захисника Вітчизни в бібліотеці-філії №8 для учнів 5-Б класу ЗОШ №15 влаштували караван історій «Лине слава козацька із далеких віків».

11 Жовтня 2019

7 жовтня в конференц-залі Кам’янець-­Подільського національного університету імені Івана Огієнка відбулася V Міжнародна науково-практична конференція «Кам’янець-Подільський у контексті українсь­ко-­європейських зв’язків»…

4 Жовтня 2019

Туристична Мекка, перлина Поділля, Квітка на камені, місто над Смотричем… Кам’янець-Подільський наск­різь просякнутий туризмом. Тут на кожному кроці можна зустріти якусь інновацію, що впроваджена саме для гостей міста: таблички доповненої реальності на архітектурних спорудах, сотні атракцій, інтерактивні сітілайти, екскурсійний транспорт, спеціальні акції, десятки фестивалів та багато іншого.

4 Жовтня 2019

Ні, йдеться не про бабусин льох, а про V театральний фестиваль «Комора», що проводитиметься в Кам’янці 17-20 жовтня. Картоплі, буряків чи компотів тут не надибаєш, зате вражень, емоцій і цікавих вистав – море.

4 Жовтня 2019

30 вересня команда юних гумористів «Star­House» підкорила чергову вершину і пройшла до півфіналу Вінницької регіональної Ліги сміху, набравши максимальну кількість балів.

4 Жовтня 2019

Саме таким уявляли собі майбутнє режисери багатьох кінобестселерів минулого століття: береш до рук газету, журнал чи книгу, а там, окрім десятків рядків чорних літер, трапляються… ЖИВІ ФОТО! Так-так, ілюстрації рухаються, немов вмонтоване в папір відео.

27 Вересня 2019

20-22 вересня в Кам’янці вкотре відбувся Міжнародний військово-історичний фестиваль «Schola Militaria» («Військова школа»), на котрий з’їхалися близько 200 учасників реконструкторського руху з України, Польщі, Чехії та Білорусі. Головні українські сили фестивалю – Кам’янець-По­дільське міське військово-історичне товариство та київський ВІК «Курінь Печерської сотні» під орудою Олександра «Сліпого» Харченка. «Школа», правонаступниця колись широковідомої «Terra Heroica», присвячена відтворенню життя та побуту подолян у XVII столітті.

27 Вересня 2019

Недавно з Іспанії повернулися учасники народного ансамблю сучасного танцю «Апельсин» і зразкового ансамблю народного танцю «Горличка» Центру дитячої та юнацької творчості. Одразу ж після приїзду керівники обох колективів Алла Пащенко і Дмит­ро Назаренко провели пресконференцію, аби роз­повіс­ти про поїздку.

27 Вересня 2019

Саме так – «Між Москвою та Варшавою» – називається монографія кандидата історичних наук Володимира Газіна, видана цього року. Суть 372-сторінкової книжки розкриває її підзаголовок: «Українське питання» у 1654-1667 роках». Науковим редактором видання став доктор історичних наук Валерій Степанков. Автор присвятив монографію дорогим своїм дітям Катерині й Тарасу та коханій дружині Ірині.

20 Вересня 2019

З 11 по 15 вересня перлина Поділля поринула у світ кіно і розваг завдяки ІІІ Міжнародному кінофестивалю «Бруківка». 5 днів, 5 локацій, десятки запрошених гостей і понад чотири тисячі відвідувачів, не говорячи вже про кілограми з’їденого попкорну і літри випитого лимонаду.

20 Вересня 2019

Одними з найяскравіших моментів кінофестивалю «Бруківка» були світлові 3D-шоу, які проєктувалися на стіни Папсь­кої вежі Старої фортеці 13 вересня та на споруду МБК 15 вересня.