26 Червня 2020

Невеличка група із Кам’ян­ця, яку очолював голова громадської організації «Українське товариство охорони пам’я­ток історії та культури» у місті Ка­м’янці-Подільському та Хмельницькій області Олег Петровський…

24 Червня 2020

Співачка NAVKA презентувала кліп, який знімався у Кам’янці-Подільському у рамках всеукраїнського проєкту «Україна в піснях», що передбачає демонстрацію 13 українських народних пісень у новій обробці та 13 кліпів із найчарівніших міст України протягом 13 тижнів.

12 Червня 2020

Саме цим гаслом озброїлася бібліотекарка і мисткиня-любителька кам’янчанка Віта ГОНТАР, яка декілька років тому взялася шити одяг для ляльок і їх колекціонувати. Каже, що два роки тому мала лише дві ляльки, а тепер її колекція налічує 18 яскравих красунь.

5 Червня 2020

У січні 2020 року «Подолянин» писав про мистецьку та історичну цінність мозаїчних автобусних зупинок, яких так багато на Кам’янеччині.

5 Червня 2020

У травні завершився літературний інтернет-конкурс «Осьмачка-125», організований Благодійним фондом «Тодось Осьмачка» з нагоди 125-річчя від дня народження талановитого українського письменника та поета у вигнанні.

29 Травня 2020

15 травня на базі НІАЗу «Кам’янець» було проведено Всеукраїнську науково-практичну онлайн-конференцію з міжнародною участю «Пам’яткознавство: сучасні аспекти». Захід приурочили до Міжнародного дня музеїв.

29 Травня 2020

Напередодні Дня науки, який відзначається в третю суботу травня, під керівництвом голови постійної комісії обласної ради з питань науки, освіти, культури, молодіжної політики, спорту і туризму Інни Ящук відбулося засідання конкурсної комісії з підбиття підсумків ХV обласного конкурсу науково-дослідних робіт.

27 Травня 2020

З 1 червня, після пом’якшення карантину, відновлять роботу всі об’єкти державного історичного музею-заповідника – Галерея мистецтв, Ратуша, Музей старожитностей, Виставкова зала, Старий замок, туристично-інформаційний центр. Про це повдомляється на сайті музею.

22 Травня 2020

Близько трьох тисяч глядачів зібрав IV Кам’янець-По­дільський кінофестиваль «Бруківка», що відбувся 16 травня.

22 Травня 2020

Мільйони українців кожного третього четверга травня, де б вони не були, одягають вишиванки: червоно-чорні або яскравіші, що милують зір зеленими, жовтими, синіми, багряними барвами. Неодмінно цього дня всі усміхаються: хтось – оцінюючи вишиванку, хтось – підтримуючи пат­ріотичні настрої.

18 Травня 2020

Сьогодні Міжнародний день музеїв. Ця дата відзначається з 1977 року, і саме в цей день музеї відчиняють свої зали для безкоштовного відвідування, щоб провести Ніч музеїв.

16 Травня 2020

Щойно стартував IV Міжнародний кінофестиваль «Бруківка», який через пандемію, викликану вірусом COVID-19 та карантинними заходами в усьому світі, проводиться онлайн.

15 Травня 2020

У понеділок, 18 травня, світ відзначатиме День музеїв. Раніше до цієї дати в Кам’янці та інших містах проводилися велелюдні й безкоштовні для відвідувачів ночі музеїв. Та цього року пандемія внесла корективи. Практично всі музейні заклади планети пішли на карантин – і до професійного свята підходять із новим досвідом. Досвідом роботи без туристів. Досвідом роботи онлайн.