Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА


П'ЯТНИЦЯ, 24 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

«ЄДИНА УКРАЇНА» 25.01.2019
«ЄДИНА УКРАЇНА»
22 січня до Дня соборності України у Центральній міській бібліотеці імені Костя Солухи кам’янецький фотограф Петро Ігнатьєв відкрив символічну фотовиставку під назвою «Єдина Україна».

«ЖИТТЯ З ПІСНЕЮ» 18.01.2019
«ЖИТТЯ З ПІСНЕЮ»
11 січня в дитячій музичній школі ім.Ф.Га­ниць­кого відбулася гарна мистецька подія - сольний концерт Марини Федорової та Ірини Драган, викладачів дитячої музичної школи та дитячої хорової школи.

ЗНАЙШЛИ ГАМАНЕЦЬ  ІЗ СОЛІДАМИ 18.01.2019
ЗНАЙШЛИ ГАМАНЕЦЬ ІЗ СОЛІДАМИ

Старе місто продовжує розкривати свої секрети археологам. 

МАЛАНКУВАЛИ  В МІСТІ ТА РАЙОНІ 18.01.2019
МАЛАНКУВАЛИ В МІСТІ ТА РАЙОНІ
Кам’янеччина цьогоріч так весело і голосно маланкувала, що щедрівки вчувалися і в Кам’янці-По­діль­ському, і в найвіддаленіших селах району.

Автор:  Вікторія КОЖЕВНІКОВА

ЗБЕРЕГЛИ ЯЛИНКИ І ВРАЗИЛИ КРЕАТИВОМ 11.01.2019
ЗБЕРЕГЛИ ЯЛИНКИ І ВРАЗИЛИ КРЕАТИВОМ
НПП «Подільські Товтри» у рамках акції «Збережемо ялинку!» проводив конкурс дитячої творчості серед учнів шкіл міста і району. 

КАМ’ЯНЦЕМ ПРОЙШЛИСЯ ТРИ ЦАРІ 11.01.2019
КАМ’ЯНЦЕМ ПРОЙШЛИСЯ ТРИ ЦАРІ

На урочисте Богоявлення за католицьким календарем 6 січня вулицями Кам’янця-Подільського пройшов уже звичний для нашого міста Марш Трьох Царів. Він розпочався від катедри св.Апостолів Петра і Павла у Старому місті, а завершився біля одного із найбільших в Україні живих вертепів на території санктуарію Пресвятого Серця Ісуса, що на Нігинському шосе. 

ІДЕНТИФІКУВАЛИ ГРОМАДУ 11.01.2019
ІДЕНТИФІКУВАЛИ ГРОМАДУ
Мешканці Жванецької об’єднаної територіальної громади у новий рік увійшли із власним гербом, прапором і хоругвою. За запропоновані символи громади проголосували депутати сільради під час чергової сесії.

РІЗДВЯНІ КОЛЯДКИ «ЖУРАВЛИКА» 04.01.2019
РІЗДВЯНІ КОЛЯДКИ «ЖУРАВЛИКА»
Вітаючи віруючих католицького обряду із Різдвом Христовим, народна дитячо-юнацька хорова капела «Журавлик» дитячої хорової школи та міського Будинку культури дала різдвяні концерти у кафедральному костелі святих Апостолів Петра і Павла, Санктуарії Пресвятого Серця Ісуса, костелі святого Миколая.

НОВИНИ МУЗЕЮ 04.01.2019
НОВИНИ МУЗЕЮ
У фонди музею повернулися чотири відреставровані роботи. Побачити їх можна було в Галереї мистецтв Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника під час відкритого захисту дипломних проектів ма­гістрів кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтв і реставрації творів мистецтва К-ПНУ ім.Івана Огієнка. 

КАБІНЕТ-МУЗЕЙ УЧЕНОГО 04.01.2019
КАБІНЕТ-МУЗЕЙ УЧЕНОГО
Незвичний і ледь не єдиний в місті музей-кабінет облаштувала у власному будинку родина кандидата історичних наук, професора, завідувача кафедри архівознавства, спеціальних історичних та правових дисциплін К-ПНУ ім.Івана Огієнка, члена-кореспондента Української академії історичних наук Івана Рибака. Вчений і педагог, який понад 40 років присвятив науці та вихованню молодих істориків, пішов із життя 21 квітня 2017 р.

Автор:  Ольга МІРКОТАН


Культура: 41 — 50 з 1064
Початок | Поперед. | 3 4 5 6 7 | Наст. | Кінець Всі