Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ЧЕТВЕР, 23 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.
RSS

ВЛАДА ДУМАЄ ПРО СМІТТЯ 03.11.2017
ВЛАДА ДУМАЄ ПРО СМІТТЯ
Питання про роздільне збирання побутових відходів розглядалося 27 жовтня на засіданні виконкому міськради.

Автор:  Ольга МІРКОТАН

СМАРАГДОВІ СКАРБИ ВОЛАЮТЬ ПРО СПАСІННЯ І ЗАХИСТ 24.06.2016
СМАРАГДОВІ СКАРБИ ВОЛАЮТЬ ПРО СПАСІННЯ І ЗАХИСТ
Подільський край за флористичним складом смарагду займає чільне третє місце в Україні після Криму і Карпат.

БЛАГОУСТРІЙ КАНЬЙОНУ. СПРОБА ДРУГА 19.02.2016
БЛАГОУСТРІЙ КАНЬЙОНУ. СПРОБА ДРУГА
Міська влада продовжує роботу над втіленням в життя ідеї облаштування відпочинкової зони в каньйоні річки Смотрич і відновлення греблі. Після оприлюднення планів у пресі та їх обговорення на сесії міськради долучитися до справи запросили потенційних інвесторів - підприємців міста. Зустріч відбулася 15 лютого. 

Автор:  Ольга МІРКОТАН

ЧИ СТАНЕ ДНІСТРОВСЬКИЙ НАМУЛ ПРИЧИНОЮ СПРАГИ? 06.11.2015
ЧИ СТАНЕ ДНІСТРОВСЬКИЙ НАМУЛ ПРИЧИНОЮ СПРАГИ?
Катастрофічне обміління річок, зокрема й Дністра, змусило кам’янчан запанікувати. Адже екстремальна гідрологічна ситуація загрожувала нестачею питної води, більша частина якої у нас - дністровська. Саме тому в місті взялися втілювати план порятунку від «зневоднення».

Автор:  Тетяна ДИКА

У ПОШУКАХ  БІЛОГО НЕЩАСТЯ 28.08.2015
У ПОШУКАХ БІЛОГО НЕЩАСТЯ
Чому потічок Дібруха, що протікає через Довжок і Підзамче, має білий колір і страшенно смердить? Поки що це таємниця, але розгадка дуже близько, її потрібно буквально розкопати в радіусі двох десятків метрів.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

РИБНИЙ ЖАХ 24.07.2015
РИБНИЙ ЖАХ
Минулого тижня в Сатанівському водосховищі (Городоцький район), що на річці Збруч, загинуло близько трьох тонн риби. На поверхню сплили щуки, коропи, лящі, плотва та інші види. Найбільші особини залишилися гнити на глибині. Екологи та правоохоронці відразу взялися досліджувати обставини катастрофи.

ЩО ТИ МОЖЕШ ЗРОБИТИ ДЛЯ СВОГО МІСТА? 14.11.2014
ЩО ТИ МОЖЕШ ЗРОБИТИ ДЛЯ СВОГО МІСТА?
Еко-активісти з різних міст України зустрінуться в Кам’янці-Подільському! 22-23 листопада з 10:00 до 17:00 у молодіжному клубі «Сатурн» (вул. Данила Галицького, 20) відбудеться тренінг-тур проекту «Генерація Е».

І ЛУНЬ МАХНУВ КРИЛОМ 24.10.2014
І ЛУНЬ МАХНУВ КРИЛОМ
Вони сидять на високому горбі й годинами пильно вдивляються в біноклі. Зграйка зябликів, припутень, мартин, пара круків, сойка... На початку жовтня в околицях села Тарасівка відбулася акція «Bird watch». Так називаються міжнародні дні спостережень за птахами, які синхронно проводяться в різних куточках планети.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

ЧИ ПОВЕРНУТЬСЯ ЧОВНИ ДО КАМ’ЯНЦЯ? 30.05.2014
ЧИ ПОВЕРНУТЬСЯ ЧОВНИ ДО КАМ’ЯНЦЯ?
Перспектива - річ чудова, але ніхто не хоче, щоб вона була вічною. Каньйон річки Смотрич захоплює всіх, хто потрапляє на Новопланівський міст. А от потрапивши в сам каньйон, зачаровує далеко не все. Хоча потенціал для відпочинку і туризму в цьому місці величезний - наочно це довели ще кілька десятків років тому.

Автор:  Віталій ГОРБУЛЕНКО

МІНІ-ФЕРМА СЕРЕД МІСТА 01.05.2014
МІНІ-ФЕРМА СЕРЕД МІСТА
Проходячи повз ПДАТУ зі знайомою, чуємо дивні звуки, що лунають з території навчального закладу. «Що це?» - налякано запитує вона. Кажу: «Та це ж звичайнісінькі павичі. Тут не тільки вони галасують, а ще й півні співають і гуси гельгочуть». Адже з приходом весни пташиний двір, що при біотехнологічному факультеті, знову ожив.


Довкілля: 1 — 10 з 102
Початок | Поперед. | 1 2 3 4 5 | Наст. | Кінець Всі