Четвер, 06 Травня 2021 р.

НА ВАШЕ ПРОХАННЯ ПIДЛIТКАМ ГРАТИСЯ ЗАБОРОНЕНО

Iрина ПАНЬКЕВИЧ із вул.Миру, 12/21, ще 14 квітня на ім’я міського голови подавала скаргу про те, що у дворі хлопці зробили імпровізоване футбольне поле, а, на її думку, там варто було би облаштувати дитячий майданчик. Не отримавши відповіді, вона через газету цікавиться, що влада вирішила з цього приводу.

Газеті була надана копія відповіді за підписом начальника УЖКГ Олега ШКIЛЬНЮКА, яку було направлено громадянці ПАНЬКЕВИЧ ще 17 травня:

«Шановна Iрино Юріївно! Ваше колективне звернення стосовно гри підлітків у футбол на дитячому майданчику, а не на майданчику, відведеному ЖКП «Комунсервіс» для цієї потреби, розглянуто УЖКГ. Повідомляємо Вас, що управлінням житлово-комунального господарства направлено лист начальнику міського відділу міліції для прийняття заходів щодо недопущення у подальшому порушень підлітками району та забезпечення безпечних умов для відпочинку батьків із дітьми».