Субота, 25 Вересня 2021 р.

ЗРАНКУ ПЕРЕДАЧА, ВВЕЧЕРI – ОСВIТЛЕННЯ

Олег Васильович ТКАЧ із Хмельницького шосе, 13/164, звернувся із такою проблемою: «На стовбах поблизу нашого будинку ще з моменту його здачі в експлуатацію (2009 рік) не ввімкнене світло, через що люди бояться ввечері вийти з під’їзду. Хто і коли вирішить цю проблему?»

Відповідає заступник начальника УЖКГ Валентин СВIДЕРСЬКИЙ:

 – Мережі дворового освітлення будинку №13 на Хмельницькому шосе знаходяться на балансі забудовника – ТОВ «Рокор ЛТД». Директору цього підприємства Олександру КОНЮШЕНКУ було запропоновано пришвидшити процедуру передачі мереж зовнішнього освітлення до комунальної власності міста, після чого буде вирішено питання ввімкнення освітлення.