Неділя, 16 Травня 2021 р.

ДОРОГА КАМ’ЯНЕЦЬКА – ПIДПОРЯДКУВАННЯ НЕ НАШЕ

– Ми, по суті, мешкаємо на об’їзній дорозі: шум, пил… Не пам’ятаю, щоб обочини прибиралися, поблизу школи №16 немає «лежачого поліцейського», а тут і вдень, і вночі ганяють вантажівки на великій швидкості. Просимо владу зробити так, аби нам теж було комфортно, оскільки ми теж платники податків і маємо право на нормальне існування, – скаржиться Олександр МАКОВЕЦЬКИЙ з вул.Північна, 110/5.

Олег ШКIЛЬНЮК повідомив, що вул.Північна (від пр.Грушевського до вул.Привокзальна) передана Службі автомобільних доріг, а тому встановлення примусових обмежувачів швидкості на дорогах державного значення не відноситься до компетенції УЖКГ. На даний час проводиться очищення бруду біля бордюрів. Після цього проїзна частина буде підтримуватись у належному санітарному стані.