Вівторок, 27 Липня 2021 р.

ШУКАЮТЬ КРАЙНІХ

Леонід Борисович ГРУНІЧЕВ із Нігинського шосе, 25/6, обурюється тим, що біля супермаркету «Сільпо» під стоянку автомобілів забрали тротуар. «Як ходити людям? Чому магазин забирає те, що належить громаді?».

Як повідомили в УЖКГ, наразі виясняють, хто дав дозвіл супермаркету на облаштування стоянки. Та й, відверто кажучи, інстанції, причетні до вирішення даного питання, шукають між собою крайніх, а не спосіб усунення даної проблеми.