Середа, 20 Жовтня 2021 р.

НЕДОЛIКИ УСУНУТЬ

Володимир БЛАМАР, що проживає за адресою вул.Пановецька, 14а/24, скаржиться, що їхній будинок уже 1,5 тижня воює за воду. Жителі неодноразово зверталися до КП «Міськтепловоденергія», але результатів так і немає. Крім того, що зникає холодна вода (мотивують тим, що не вистачає тиску), ще й рівно о 23.00 її відключають, хоч годинник звіряй.

Як повідомили нам у КП «Міськтепловоденергія», у водопровідній мережі цього будинку сталося пошкодження, тому тимчасово будинки цього мікрорайону міста переведено на іншу мережу водопостачання. Найближчим часом нормальне водопостачання буде відновлено.