П'ятница, 22 Жовтня 2021 р.

«ГОСПОДАР» ПРОКОНТРОЛЮЄ

– За нашим будинком стояли контейнери зі сміттям, – повідомила Лілія ФОСIЙЧУК з вул.Дружби наро-дів, 2/51, – потім їх забрали, а загородка для контейнерів залишилася. Люди все одно носять і залишають там сміття, воно розлітається, а поруч знаходиться дитячий майданчик. Чи можливо забрати загорожу та навести лад?

Ситуацію прокоментував директор КП «Iнспекція з контролю за благоустроєм міста» Сергій ЦУГЕЛЬ:

– Контейнери, які забрали з дворового майданчика, винесені на узбіччя проїжджої частини. Але це, відповідно до припису ДАI, створює небезпечну ситуацію на дорозі під час перевантаження сміття у сміттєвози. Тому на даний час руйнувати загорожу контейнерного майданчика недоцільно. Керівництво ККП «Господар» зобов’язане вжити необхідних заходів для недопущення накопичення сміття на дворовому майданчику.