Вівторок, 27 Липня 2021 р.

ПОЛІЦЕЙСЬКИЙ «РОЗРУЛИТЬ» РУХ

Долею вул.Суворова турбувався Iван СВIДЕРСЬКИЙ з вул.Пушкінська, 12/3. Там, у районі колишньої ЗОШ №3, немає ні нормального тротуару, ні знаків обмеження швидкості: машини ганяють на великій швидкості, але ж тим шляхом діти ходять до школи.

Відповідно до Правил дорожнього руху, швидкість у населених пунктах має бути 60 км/год, тож, у першу чергу, самі водії повинні дотримуватися безпеки дорожнього руху. Крім того, місцева влада запланувала встановити на даному відрізку шляху лежачий поліцейський.