Неділя, 16 Травня 2021 р.

УКЛАДАЙТЕ ДОГОВІР

Наталія ХУДЗIНСЬКА та Михайло ПЕРЕМИЙ з вул.Папаніна, 4 та 2, розповіли, що в районі Підзамча, від Старої фортеці до пров.Зеленого, де багато приватних будинків, немає жодного сміттєвого бака.

– Куди нам виносити сміття? – запитують кам’янчани.