Неділя, 07 Березня 2021 р.

СВIТЛОФОР УЖЕ Є, ЗНАК – БУДЕ

Петро ШИМКО, Нiгинське шосе, 41/19: «На вулицi Чехова є зупинка «Сiльпо», яку зробили ще рiк тому, коли ремонтували вулицю. Тут досi не встановлено знака, який би вказував на зупинку. На мої звернення вiдповiли, що не вистачає коштiв, але тiльки-но вiдкрили новий маршрут, який проходить повз «Фуршет», що на Гагарiна, то знак там з’явився вiдразу. Коли встановлять знак на Чехова?»

В управлiннi житлово-комунального господарства нам повiдомили, що минулого року на територiї мiста було встановлено 60 дорожнiх знакiв «Автобусна зупинка», у тому числi i на зупинцi бiля супермаркету «Сiльпо». Але зазначений дорожнiй знак було викрадено. На сьогоднi дано доручення комунальному пiдприємству щодо встановлення нового знака.