Вівторок, 03 Серпня 2021 р.

СВIТЛОФОР УЖЕ Є, ЗНАК – БУДЕ

«На перехрестi вул.Дружби народiв iз Нiгинським шосе з одного боку не працює свiтлофор для пiшоходiв. Коли буде зручно переходити вулицю?»

В УЖКГ запевнили, що свiтлофор вiдремонтовано.