Неділя, 14 Серпня 2022 р.

ЛЕЛЕКИ БУДУТЬ ВДЯЧНІ

ЛЕЛЕКИ БУДУТЬ ВДЯЧНІСправжня весна, наче за іронією, до нас прийшла лише 1 квітня. Однак цієї дати відзначають не лише День сміху, але й Міжнародний день птахів, які, мабуть, очманіли від холоду, прилетівши в наш регіон, і потребують допомоги.

З цього приводу минулого тижня нам надіслав листа кам’янчанин ВЛАДКОВ:

«Сподіваюсь поділитися з читачами весняним настроєм і заохотити до щиросердної допомоги птахам. Не тільки нам потрібне тепле весняне сонечко і твердь під ногами – брати наші менші теж не в захваті від повідомлень гідрометеоцентру та несподіванок природи. Отже, доводиться разом долати природні сюрпризи.

Гарний приклад такого можна спостерігати в затоці Дністра біля с.Баговиця, де сім’ї лелек, яка щойно повернулась до родинного гнізда, допомагають місцеві рибалки. Третій день поспіль вони діляться невеликим уловом з птахами, і ті відповідають довірою, терпляче очікуючи на частування.

Тож хочеться всіх закликати: тримайтеся, підтримуйте один одного! Незабаром засяє сонечко, зігріє світ теплими променями та із весняними усмішками розіллється в наших душах».