П'ятница, 19 Серпня 2022 р.

ПРОБЛЕМИ ПЕРШОТРАВНЕВОГО – ВЕЛИКОГАБАРИТНІ

ПРОБЛЕМИ ПЕРШОТРАВНЕВОГО -  ВЕЛИКОГАБАРИТНІ  «Проблема не стоїть на місці», – прокоментувала два тижні тому районна влада болюче для гуменчан питання руху вантажівок сільськими дорогами. «…Проблема переїхала на селище цемзаводу», – продовжили згодом цей вислів кам’янчани. Адже минаючи багатостраждальні гуменецькі шляхи, де невдоволені мешканці села не раз перекривали проїзд, вантажівки взяли курс на вулицю Молодіжну. Проте миритися із цим не хочуть і тут. До редакції «ПОДОЛЯНИНА» надійшов лист, під яким підписалися сімдесят жителів селища Першотравневого.

«Проблема не стоїть на місці», – прокоментувала два тижні тому районна влада болюче для гуменчан питання руху вантажівок сільськими дорогами. «…Проблема переїхала на селище цемзаводу», – продовжили згодом цей вислів кам’янчани. Адже минаючи багатостраждальні гуменецькі шляхи, де невдоволені мешканці села не раз перекривали проїзд, вантажівки взяли курс на вулицю Молодіжну. Проте миритися із цим не хочуть і тут. До редакції «ПОДОЛЯНИНА» надійшов лист, під яким підписалися сімдесят жителів селища Першотравневого.

«Від ранку і до ночі повз наші будинки активно курсують КАМАЗи, автомобілі MAN, DAF, незважаючи на дорожні знаки, які забороняють тут їхній рух, – пишуть обурені люди. – Вантажні машини не лише руйнують і без того нещасну дорогу, але й шумлять, піднімають пил, завдаючи дискомфорту людям, котрі тут проживають. До того ж вібрації від фур можуть впливати і на самі будинки, а ми вже маємо у своєму кварталі аварійну багатоповерхівку. Тому дуже просимо, аби ДАІ та міська влада вжили відповідних заходів».

У свою чергу, в міськраді кажуть, що не заплющать очей на проблему селища. За словами міського голови Михайла СІМАШКЕВИЧА, ще раніше після скарг мешканців при в’їзді на Молодіжну було встановлено заборонні знаки, однак водії нахабно їх ігнорують. Тому відбулася розмова з інспекторами ДАІ, щоби ті періодично штрафували порушників.

– Спільно з міською владою ми прийняли рішення організувати постійне патрулювання на цій вули-ці, – каже начальник міського відділу ДАІ Ігор БЕСПАЛИЙ. – Таким чином проаналізуємо, з яких підприємств проїжджають автомобілі, й міські очільники звертатимуться до їхніх керівників з наполегливим проханням контролювати, аби водії не курсували Молодіжною. Вирішимо й питання, куди краще їхати вантажівкам, аби не порушувати Правил дорожнього руху.

Тетяна ДИКА.