Понеділок, 04 Липня 2022 р.

БЕЗ НЬОГО Я НЕ ХОДИВ БИ СЬОГОДНІ ПО ЗЕМЛІ

Роман СОТНИКЯ родом із с.Вербка. До 2017 року 20 років хворів на серце, аж поки того ж року повністю не зліг. Шансу на життя мені ніхто не давав. Лікарі сказали, що потрібно робити пересадку. Операція дуже складна і дорога: 2017 року вона коштувала 150 тисяч євро. До того ж в Україні її не роблять. Найближча країна, куди можна було б поїхати, аби мене про­оперували, – Білорусія.

Самотужки я б цю проблему не вирішив однозначно. Майже 9 місяців не міг ні пити, ні розмовляти, ні ходити. Коли був упевнений, що мені ніхто не допоможе, звернувся до Володимира МЕЛЬНИЧЕНКА. Він не відмовив, допоміг віднайти кошти, і тільки завдяки йому мене спочатку відправили в клініку Амосова в Києві, а потім транс­портували до Мінська. Поки лежав у Києві, щодня від Володимира Володимировича приходили помічники, слідкували за станом мого здоров’я. За що їм безмежно вдячний.
А без його всебічної підтримки не тільки як депутата, а просто як людини я не ходив би сьогодні по землі та не розмовляв. Тепер радію кожному прожитому дню і ціную життя. Я не один, кому він допоміг з операцією такої складності. Тому за нього молитиму Бога щодня.

Роман СОТНИК, житель Кам’янеччини.