Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

СЕРЕДА, 22 ТРАВНЯ 2019 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

RSS

16.07.2010
12 НАЙДIЄВIШИХ СПОСОБIВ ПРОДОВЖИТИ ЖИТТЯ

Нещодавно вчені визначили 30 способів продовження життя - їх зараз завзято обговорює вся Європа. 

16.07.2010
АДЕНОЇДИ: ВИДАЛЯТИ НЕ МОЖНА ЗАЛИШИТИ

Уявіть собі, що у Вас нежить: соплі в три струмки і дихати можете тільки через рот. Ніс повністю закладений! Одне щастя - за тиждень усе скінчиться - хоч лікуй, хоч не лікуй. А тепер уявіть, що Ви не можете дихати носом рік... Жах! А деякі діти живуть із цим постійно, тому що в них аденоїди...

02.07.2010
ПЕЧІЯ

Печія - відчуття печіння, переважно в нижньому відділі стравоходу, обумовлене закиданням кислого шлункового вмісту в стравохід.
Причиною печії є підвищена кислотність шлунка, рідше - особлива чутливість слизової оболонки стравоходу та шлунка при пониженій кислотності. Часто печія супроводжується захворюваннями шлунка, але може виникати і при нервово-психічних розладах після прийому їжі.

02.07.2010
СПЕКОТНИЙ РОЗЛАД, або ЯК ПЕРЕМОГТИ КИШКОВУ ІНФЕКЦIЮ ВЛІТКУ?

З настанням літнього періоду з’явились умови для швидкого псування харчових продуктів і підвищення активності хвороботворних мікроорганізмів, які викликають гострі кишкові захворювання. З метою недопущення епідускладнень у нашому місті та районі ми зустрілися з лікарями-епідеміологами міськСЕС - Аллою ГРИЦАЙ і райСЕС - Iваном КИРИЛЮКОМ.

02.07.2010
ГЕТЬ УТОМУ!
Більшість людей відчувають утому та сонливість після прийому їжі. Як ствер-джують вчені, причина полягає в неправильному підборі продуктів.

02.07.2010
ДИТЯЧИЙ НІЧНИЙ ЕНУРЕЗ: НОВИЙ ПОГЛЯД НА СТАРУ ПРОБЛЕМУ

Енурез - нетримання сечі - серйозна проблема що вважається захворюванням, якщо трапляється після досягнення дитиною 4-5-річного віку. До того часу епізоди «вологих ночей» - явище цілком допустиме. Про цю доволі серйозну проблему, від якої страждають не лише діти, а й їхні батьки, та про її лікування розповідає завідувач фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 Іван ЧОРНОБАЙ.


18.06.2010
ШЛЯХ ДО ЗДОРОВ’Я - ЧЕРЕЗ ЦЕНТР СIМЕЙНОЇ МЕДИЦИНИ

20 червня - день медичного працівника
У нашому місті вже багато років працює лікувальний заклад, який на лише поєднав у собі професійність медпрацівників, сучасні методи діагностики та найновітніші методи лікування, а й щирість, чуйність і доброзичливість персоналу. 
Це Центр сімейної медицини.
У Центрі, який акредитовано Державною комісією МОЗ України, діє сучасна клініко-діагностична лабораторія, створено локальну комп’ютерну мережу, яка забезпечує ведення, систематизацію та зберігання всієї документації в електронному вигляді. Всіх відвідувачів Центру вносять до електронної картотеки, і за мить спеціаліст отримує на екрані монітора всі необхідні дані про пацієнта, і протягом усього часу прийому він приділяє увагу тільки відвідувачу, що дозволяє за мінімальний термін знайти потрібний аналіз, порівняти дані, визначити тенденцію змін 
в організмі людини.

18.06.2010
«ВЕРНЫМ ПУТЕМ ИДЕТЕ, ТОВАРИЩИ!»

В управлінні охорони здоров’я міськради відбулася розширена нарада з лікарями загальної практики - сімейної медицини. Лікарі розповіли про ситуацію з бюджетом медицини, про користь від реформування галузі, рівень надання медичних послуг, а також порушили соціальні питання медиків.

Автор: 

18.06.2010
ЛІКУВАЛЬНІ ГРЯЗІ КРИМУ - ТЕПЕР І В КАМ’ЯНЦІ

Нещодавно у фiзiотерапевтичному вiддiленнi мiської полiклiнiки №1 розпочав роботу новий кабiнет - кишкового зрошування та грязелiкування.

18.06.2010
ОСТЕОАРТРОЗ: ЩО РОБИТИ?

Біль у суглобах знайомий багатьом, особливо він відчутний після 40 років. Його причиною найчастіше є деформуючий остеоартроз і захворювання, пов’язане зі змінами хрящової тканини в суглобах. Полегшити біль можна спеціальними медикаментами та фізпроцедурами. «Якщо остеоартроз не почати лікувати на ранніх стадіях, він призведе до інвалідності», - запевняє завідувач фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 лікар-фізіотерапевт вищої категорії Iван ЧОРНОБАЙ.

18.06.2010
ВІЛ-ІНФIКУВАННЯ ТА СНІД У ВАГІТНИХ

Україна є найбільш ураженою ВIЛ/СНIДом країною Європи. З ВIЛ/СНIДом живуть, за оцінками експертів, 440 тис. людей віком від 15 до 49 років - близько 1,63% дорослого населення. Три регіони - Київ, Одеса та Донецьк - нещодавно перевищили межу 1% ВIЛ-інфікованих вагітних жінок, що сигналізує про поширення епідемії навіть на ті категорії населення, які не належать до групи ризику.
На щастя, наша область ще не досягла цієї тривожної межі. Проте зітхати з полегшенням ще рано. Про проблему ВIЛ-інфікування та СНIДу у вагітних розповідає лікар кабінету планування сім’ї Валентина КОСОВА.

18.06.2010
ПОЛУНИЦЯ - КОМОРА ЗДОРОВ’Я

Полуниці не тільки смачні, але й дуже корисні. Їх можна застосовувати для лікування багатьох захворювань.

11.06.2010
МОЖЛИВО, САМЕ ВАША КРОВ МОЖЕ ВРЯТУВАТИ КОМУСЬ ЖИТТЯ!

14 червня - Всесвітній день донора крові.

14 червня світове співтовариство вшановує людей, які, здаючи кров, приходять на допомогу тим, хто потрапив у біду. Причому більшість із них робить це безкоштовно, не чекаючи винагороди. Напередодні Дня донора крові ми спілкуємося з головним лікарем станції переливання крові Володимиром ГРУБЛЯКОМ і завідувачем відділу комплектації донорських кадрів Антоніною ХОРСЕВОЮ.

04.06.2010
МІГРЕНЬ ВКОРОЧУЄ ЛЮДИНІ ВІК
Мігрень - одне з найбільш давніх і розповсюджених захворювань, відомих людству, і на яке страждало багато відомих людей. Проявами його є рецидивуючі напади головного болю, який часто супроводжується нудотою, блюванням, світло- та звукобоязню. Мігрень робить щоденну активність практично неможливою через посилення болю навіть при найменших рухах. Причини та шляхи подолання цього недугу досі є таємницею. Про це розмова із завідувачем фізіотерапевтичного відділення міської поліклініки №1 Iваном ЧОРНОБАЄМ.

04.06.2010
МІСЬКА ЛІКАРНЯ: ЩО БУЛО, ЩО Є, ЩО БУДЕ
27 травня про результати роботи міської лікарні №1 за 5 років звітував головний лікар Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ.
Автор: 

04.06.2010
КАМ’ЯНЕЦЬ І ДЕРЖАВА НАВИПЕРЕДКИ
У понеділок начальник міськуправління охорони здоров’я Юрій ПЛИВАНЮК, головлікар міської лікарні Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ і начальник відділу охорони здоров’я РДА Ігор ШЕВАГА розповіли журналістам про свою участь у всеукраїнській нараді з актуальних питань реформування та розвитку галузі охорони здоров’я України, яка відбулася 27 травня у Житомирі. До складу делегації входив головлікар ЦРЛ Яків ЦУГЛЕВИЧ. На нараді були присутні віце-прем’єр-міністр України Володимир СЕМИНОЖЕНКО, міністр охорони здоров’я Зіновій МИТНИК, керівники органів охорони здоров’я та головні лікарі медзакладів країни.
Автор:  Ольга МІРКОТАН

02.04.2010
ЛЕГАЛЬНИЙ НАРКОТИК МОЛОДI

Настирлива, а краще сказати - агресивна реклама вже зробила пиво національним напоєм українців, росіян та інших слов’янських народів. Стереотип, нібито пиво - це безневинний напій, а також обсяги його продажу, що збільшуються з кожним роком, роблять свою справу: людей, що пристрастилися до пива, стає все більше.
Останнім часом на вулицях нашого міста, як і скрізь в Україні, досить часто можна зустріти підлітків із пляшкою пива. Пиво продається на кожному кроці та за доступною ціною, тому купити його може кожний. Нині пиво п’ють, як воду, - в такій самій кількості, а інколи і замість неї.
За результатами досліджень ВООЗ, Україна зайняла I місце щодо підліткового алкоголізму. 40% підлітків вживають алкогольні напої хоча б раз на місяць. 36% опитаних полюбляють пиво та слабоалкогольні напої, майже така ж кількість віддає перевагу вину. I це незважаючи на заборону продажу алкоголю неповнолітнім.
Про особливості пивного алкоголізму та його наслідки розповідає лікар міської поліклініки №1 Ольга ГОРБАНЬ.

02.04.2010
БЕРЕЖIТЬ СВОЇ ОЧI

В Україні щороку реєструють близько півмільйона дітей з порушеннями зору. Iноді батьки навіть не підозрюють про існування таких проблем у своїх дітей. Як не допустити передчасного погіршення зору в дітей і дорослих, ми дізналися в нашого співрозмовника - лікаря-офтальмолога міської поліклініки №1 Олега СОБКА.

05.02.2010
МЕДИЦИНI СТАВИЛИ ДIАГНОЗ

2 лютого в сесійній залі міськради медицина міста звітувала про свою роботу за минулий рік.

Автор:  Ольга МІРКОТАН

НА ТЕРЕЗАХ - МЕДИЦИНА 09.01.2009
НА ТЕРЕЗАХ - МЕДИЦИНА
30 грудня головний лiкар мiської лiкарнi Дмитро ВАСИЛЬЯНОВ провiв прес-конференцiю.

Автор: 


Здоров'я: 161 — 180 з 180
Початок | Поперед. | 5 6 7 8 9 | Наст. | Кінець Всі