Логін:
Пароль:
Реєстрація
Забули свій пароль?
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:

КОМІСІОНКА

ПОНЕДІЛОК, 10 ГРУДНЯ 2018 р.
ПРИВАТНА ГАЗЕТА ЗАСНОВАНА 26 ГРУДНЯ 1992 р.

18.05.2011

КАЛЕНДАР ЗАХОДІВ НА 2011 РІК (День міста. Оновлено)

ТРАВЕНЬ

ПРОГРАМА

Дня міста «Кам’янець древній - колиска і доля» та Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів»

17 травня

15.00 - Виставка творчих робіт художників Поділля «Місто моє - любов моя» (Картинна галерея)

17.00 - Конкурс краси «Міс Університет» (коледж ПДАТУ)

18 травня

10.00 - 19.00 - Виставка карликових мавпочок (МБК)

11.00 - Покладання квітів до могил засновника Кам’янець-Подільського історичного музею-заповідника Юхима СІЦІНСЬКОГО та директора музею (1949-1984 рр.) Григорія ХОТЮНА (Руськофільварецьке кладовище)

19.00 - Урочисте відзначення Міжнародного дня музеїв (Стара фортеця)

18 травня - 12 червня

10.00 - 19.00 - Виставка воскових фігур Санкт-Петербурзького музею (актова зала НІАЗ «Кам’янець»)

19-23 травня

Чемпіонат повітроплавання «Кубок Поділля-2011» (за окремою програмою)

19-22 травня

КУБОК УКРАЇНИ З МОТОБОЛУ 2011

19 травня

13.00 - День науки (сесійна зала)

17.00 - Концерт учнів і викладачів дитячої хорової школи «Журавлині мелодії травня» (Картинна галерея)

18.00 - Вечір-зустріч учасників Міжнародного фестивалю національних культур «Стрічаймося друзі як сестри й брати!» (МБК)

19.00 - Нічна екскурсія-фієста (Стара фортеця)

20 травня (п’ятниця)

10.00 - Покладання вінків і квітів до пам’ятника Тарасові Шевченку з нагоди 150-річчя перепоховання (вул. Шевченка, 20)  
10.00 - Фольклорна програма козацького цеху кашоварів (Стара фортеця)  
10.30 - Відкриття українсько-польського дитячого фестивалю-конкурсу інструментальних ансамблів «Наnісkі-fest» (ДМШ ім.Т.Ганицького) 
10.30 - Трейд-клуб за участю торгових аташе країн світу (сесійна зала)  
11.30 - Презентаційна програма учасників Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів» (коледж ПДАТУ)  
15.00 - Концертна рапсодія учнів і викладачів дитячої школи мистецтв «У стилі весни» (Картинна галерея)  
16.40 Проїзд мотобольних команд вулицями міста (мотобольний стадіон – пр. Грушевського – вул. Північна - пр. Грушевського - мотобольний стадіон)
18.00 - Урочисте відзначення Дня Європи (сквер Гунські криниці)  
19.00 - Урочисте відкриття Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів» (сквер Гунські криниці)  
20.30 - Вечір дружби «Дружба єднає серця і народи» (сквер Гунські криниці)  

21 травня, субота  

09.00 – Святкове богослужіння в церкві святого Миколая з нагоди престольного свята за участю архієпископа  Кам’янець-Подільського і Городоцького Феодора (Старе місто, церква Св.Миколая)
10.00-14.00 - Святковий ярмарок-розродаж продукції виробників харчової промисловості міста і фермерських господарств району (вул.Соборна) 
10.00 - Всеукраїнський день народного майстра «Златодар» (майдан Польський ринок) 
10.00 - Анонс фестивалю «Остання столиця» (Стара фортеця) 
10.00 - Фольклорна програма козацького цеху кашоварів (Стара фортеця) 
10.00 - Виставка художніх робіт викладачів дитячої художньої школи «Я промовляю пензлем і душею» (Тринітарський спуск) 
10.00 - Фотовиставка «Острів миру, дружби, скарбів» (Вірменська криниця) 
11.00 - Свято національних ігор і забав «Подільські гуляночки» (майдан Польський ринок) 
11.00 - Концертне рондо учасників фестивалю-конкурсу «Наnісkі-fest» (Кафедральний костел) 
12.00 - Дитяче шоу «Співають ангели у Кам’янці» (майдан Польський ринок) 
13.00 - Пісенно-музичний марафон «Пісні моєї Батьківщини» (вул.Троїцька, 4) 
14.00 - Святкова хода «Карнавал дружби» (майдан Відродження - площа Польський ринок) 
14.15 - Арт-акція «Сонячне місто» (Руська брама) 
14.30 - Кінопрограма «Про Кам’янець і не тільки...» (Казематна куртина Руської брами) 
14.30 - Літературно-мистецький вернісаж «В полоні слова, музики і фарб». Презентація книги «Поетичні струни Ліри» (Вірменський дворик) 
15.00 - Урочисте відкриття Дня міста «Кам’янець древній - колиска і доля» (майдан Польський ринок) 
15.30 - Відкриття бювету доочистки води (вул.Огієнка, міська поліклініка №1) 
16.00 - Концерт естрадного оркестру Управління Міністерства внутрішніх справ України у Хмельницькій області (Стара фортеця) 
16.00 - Мистецька акція «Львівське крізь віки» (майдан Вірменський ринок) 
16.00 - Концерт фортепіанної музики «Життя у форте і піано» (ДМШ ім.Т.Ганицького) 
16.00 - Презентація творчих програм колективів-учасників Міжнародного фестивалю національних культур «Острів семи скарбів» (майдан Польський ринок) 
17.00 - Ювілейний концерт ансамблю танцю «Апельсин» (майдан Польський ринок) 
17.15 - Фестиваль живих скульптур (майдан Вірменський ринок) 
20.00 - Dance-ревю «Під зорями Старого міста» (майдан Польський ринок) 
20.45 - Концерт гурту «ТІК» (майдан Вірменський ринок) 
21.00 - Анімаційна програма з файєр-шоу «У полум’ї століть» (Руська брама) 
21.00 - «Global dj-fest» (Стара фортеця) 
22.00 - Святковий феєрверк (майдан Польський ринок) 

22 травня, неділя  

04.00 - Ранкове феєричне шоу повітряних куль «Назустріч сонцю!» (Стара фортеця, майдан Польський ринок, майдан Вірменський ринок, майдан Троїцький, стадіон СЗОШ №1, майдан Відродження)  
09.00 - Святкове богослужіння у храмах міста «Во славу Божу і Кам’янця» (храми міста)  
10.00 - Фольклорна програма козацького цеху кашоварів (Стара фортеця)  
10.00 - Виставка художніх робіт викладачів дитячої художньої школи «Я промовляю пензлем і душею» (Тринітарський спуск) 
11.00 - Майстер-класи для творчих колективів, керівників колективів і мешканців міста (майдан Польський ринок)  
12.00 - Священна братчина «Козацький куліш» (майдан Польський ринок)  
13.30 - Урочисте закриття фестивалю «Гостинно просимо у Кам’янець!» (майдан Польський ринок) 
14.00 - Хоровий дивертисмент «3 дзвінких пісень гаптуємо рушник» (майдан Польський ринок)  
15.00 - Концерт ансамблю народної музики «Князі України» (Картинна галерея)  
17.00 - Молодіжна акція «ФЕСТ-party» (майдан Польський ринок)  

У програмі можливі зміни.


ЧЕРВЕНЬ

3-5

Всеукраїнський турнір з вільної боротьби ім.У.Кармалюка

11-12«Руська брама» (історична реконструкція, ремісниче містечко). «Кубок ЛЕВА»
26Молодіжна тусовка «Джейм-сейшн» з нагоди Дня молоді

ЗАМІСТЬ «ГЕРОЇКИ» - ЗЕМЛЯ ГЕРОЇВ

ЛИПЕНЬ

7

Фольклорне дійство на «Дністровській Рив’єрі» «Івана Купала»

7-10

Фестиваль на воді «Аквадром-Ксенія»

15-17Чемпіонат України з маунтенбайку
22-24

Міське свято «Кам’янецький ярмарок»

23-24«Руська брама» (історична реконструкція, фольклор і торгівля)

Free Humans FestСЕРПЕНЬ

5-7Регіональний ярмарок «Свято хліба»
6-7Фестиваль на воді «Аквадром-Дністровська Рив’єра»
19-21Чемпіонат України з велоспорту
24-28Концерти, ярмарки, змагання до Дня Незалежності України
24

Фестиваль історичної реконструкції «Остання столиця»

ВЕРЕСЕНЬ

1

Студентський бал

16-18

Фестиваль «Подільські вечорниці»

16-18

Авторалі «Стара фортеця»

16-19

Пивний фестиваль «Oсtoberfest»

20-23

Спортивний фестиваль «Острів чемпіонів».

Всеукраїнський шаховий фестиваль «Стара фортеця».

Чемпіонат України з повітроплавання

30.09-2.10 

Чемпіонат України з маунтенбайку

Free Humans Fest

ЖОВТЕНЬ

1-3

Міжнародний військово-історичний фестиваль «Земля героїв».

Всеукраїнський турнір з боксу «Козацькі джури»

25-27

Фієста повітряних куль.

Всесвітній день туризму.

Закриття туристичного сезону.

ЛИСТОПАД

11-13Всеукраїнський турнір з волейболу серед жіночих команд
22-24

Міський пісенний конкурс «Талант-2011»

ГРУДЕНЬ

2-3Всеукраїнський турнір з вільної боротьби пам’яті В.Алексійчука
19-31Феєрія Новорічних свят


Повернення до списку