Четвер, 30 Червня 2022 р.
21 Червня 2019

РЕМОНТ ДО КІНЧИКІВ ТЕЩИНОГО ЯЗИКА

«Укравтодор» обіцяє завершити ремонт ділянки автодороги Житомир – Чернівці, що веде до Кам’янця-Подільського, до кінця 2019-го.

«Україна має величну історію. Ті пам’ятки архітектури, які збережено до сьогодні, мають велику цінність як для українців, так і для туристів з усього світу. В країні ба­гато красивих місць, а отже, її туристичний потенціал дуже високий. Я прекрасно розумію, зважаючи на досвід Європи: аби залучити туристів і забезпечити відповідні враження від поїздок історичними місцями, потрібні хороші дороги. Саме тому ми продовжуємо роботу із відновлення під’їзних шляхів до найвизначніших культурних пам’яток країни», – коментує керівник Державного агентства автомобільних доріг Славомір НОВАК.
Через складний рельєф, зокрема численні круті повороти, спуски та підйоми, ця ділянка була досить небезпечною, особливо в зимовий період. Кап­ремонт дороги передбачає будівництво додаткової смуги на підйом, шириною 3,75 м, у результаті чого ширина проїжджої частини становитиме 16 м, тобто вдвічі більше від існуючої.
Конструкція дорожнього одягу складається з трьох шарів основи із щебенево-піщаних матеріалів і трьох шарів покриття.
Для покращення безпеки руху на аварійно небезпечній ділянці проектом передбачено влаштування додаткового освітлення, металевого бар’єрного огородження та встановлення нових дорожніх знаків.
Для відокремлення напрямків потоків і неможливості виїзду транспортного засобу на зустрічну смугу після завершення укладання верхнього шару покриття буде встановлюватися бар’єрне огородження типу «Нью Джерсі».
Фінансування капітального ремонту здійснюється в рамках реалізації бюджетної програми «Розвиток мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення».

За матеріалами офіційного сайту Державного агентства автомобільних доріг України.