Неділя, 03 Липня 2022 р.
5 Липня 2019

ПЕРЕЙМЕНОВУВАЛИ І РОЗПОДІЛЯЛИ

Чергову 74-ту сесію, на якій розглянули понад сотню питань, міські обранці провели 2 липня. Вони розподілили кошти із резервного фонду, перейменували одну з кам’янецьких вулиць, реорганізували дитячу поліклініку і прийняли звернення до Хмельницького облавтодору та ОДА.

Депутати погодили виконання плану роботи міськради у першому півріччі та затвердили новий на другу половину року. Під лезо декомунізації потрапила вул.Вутіша. Тепер її названо іменем Василя Вишиваного – видатного діяча, дип­ломата і поета.
Під новим найменуванням працюватиме і міська дитяча поліклініка: її реорганізовано у комунальне некомерційне підприємство «Дитячий медичний центр Кам’янець-Подільської міської ради».
Проголосували обранці й за зміни до міського бюджету, розподіливши 1 млн 300 тис.грн резервного фонду. За ці кошти буде придбано комп’ютери в освітні заклади, будматеріали для ремонту покрівель житлових будинків, очищено міську зливову каналізацію, проведено ремонт доріг і сплачено за послуги із реєстрації нових комунальних автобусів.
Підтримали депутати звернення до ДП «Хмельницький облавтодор» й обласної влади із проханням вжити невідкладних заходів і виділити кошти на відновлення частини вулиці Привокзальної, яка перебуває в них на балансі, знаходиться в аварійному стані та непридатна для подальшого руху автотранс­порту.
Як завше, розглянули і низку земельних питань. Зокрема, надали дозволи декільком учасникам ООС на розроб­лення проектів землеустрою.