Неділя, 03 Липня 2022 р.
22 Серпня 2019

СУБСИДІЮ ВИДАВАТИМУТЬ 38 БАНКІВ

Монетизовану субсидію можна отримати у будь-якому із 38 уповноважених банків. Уряд розширив перелік банківських установ, через які українці можуть одержати таку допомогу.

Починаючи із жовтня, виплату готівкових субсидій здійснюватимуть місцеві органи соцзахисту населення. Для цього Пенсійний фонд надасть виплатні реквізити (рахунки в уповноважених банках або поштові реквізити), на які пен­сіонери отримують пенсію.
Тим, хто іще не на пенсії, виплата здійснюватиметься на відкриті раніше рахунки в «Ощадбанку», але, якщо субси­діант бажає отримувати монетизовану допомогу на оплату комунальних послуг в іншій банківській установі, йому потрібно звернутися в управління соцзахисту з відповідною заявою, разом із якою необхідно надати реквізити рахунку в банку, в якому він має бажання одержувати субсидію готівкою.
Отримувачі субсидії, котрі не мають рахунків в уповноважених банках, до надання інформації про платіжні реквізити отримуватимуть монетизовану субсидію через «Укрпошту» за адресою, вказаною під час звернення по субсидію.
Тим, кому призначено безготівкову форму допомоги (домогосподарства, які мають борги за комунальні послуги), одержуватимуть субсидію виключно через «Ощадбанк».
Зимову субсидію управління соцзахисту почнуть розраховувати у жовтні на основі доходів, отриманих у I-II кварталах 2019 р.
Із переліком банків можна ознайомитися на сайті: teplo.gov.ua

За матеріалами урядового сайту teplo.gov.ua.