Середа, 29 Червня 2022 р.
20 Вересня 2019

ПАСПОРТ ДЛЯ УЛЮБЛЕНЦЯ

Якщо ви збираєтеся за кордон разом із домашнім улюбленцем – подбайте про необхідні документи для нього. Якщо раніше під час перетину кордону діяли паспорти невстановленого зразка, то відтепер обов’язковим є паспорт нового встановленого зразка. Оформити його можна лише в державній лікарні ветмедицини.

Як прокоментував в.о. начальника Кам’янець-Подільської районної лікарні ветеринарної медицини Віктор КОЗАК, до серпня цього року був перехідний період. За цей час власники тварин могли замінити паспорт невстановленого зразка на паспорт встановленого зразка. Наразі відомості про ветеринарні обробки тварин, лабораторні дослідження сироваток крові на наявність антитіл до збудника сказу тощо з кінця 2017 року втратили актуальність, тому наповнення новими даними про такого роду маніпуляції з домашніми тваринами вносяться у ветеринарно-санітарні паспорти нового зразка.
За адмінпослугу з видачі паспорта потрібно заплатити 51,29 грн. Близько 25 грн обійдеться клінічний огляд тварини. Новий документ діє до її смерті.
Отримати новий паспорт можна як у Кам’янець-Подільській міській дільничній лікарні ветеринарної медицини (пр.Грушевського, 68), так і в районній лікарні ветмедицини (Нігинське шосе, 30).