Неділя, 03 Липня 2022 р.
6 Грудня 2019

«МЕНІ БРАТИ АВТОМАТ І ЙТИ У ЖЕК?!»

Із таким запитанням зателефонував до редакції житель будинку, що на вул.Космонавтів, 7, пенсіонер Володимир МАЙМУЛА. Чоловік проживає на 8 поверсі багатоповерхівки. Розповів, що йому важко пересуватися, оскільки має інвалідність ІІ групи. Через несправний ліфт кам’янчанин опинився у заручниках.

– Ліфт не працює ще з 11 листопада. Кошти на його ремонт я здав, але скорис­татися ним так і не можу, – розповів Володимир Васильович.
По коментар ми звернулися до директора департаменту ЖКГ Олександра БАБЧИНСЬКОГО. З’ясувалося, що ліфти припаркувалися у 26 будинках.
– Цьогоріч рішенням суду зобов’язали зупинити роботу 90 ліфтів (орієнтовна вартість їх ремонту – близько 37 мільйонів гривень). Обслуговуюча організація подала апеляцію. Ліфти продовжували працювати, доки Вінницький суд у листопаді не виніс рішення таки їх зупинити. Однак тільки 40 ліфтів, оскільки 50 за кошти людей і силами підприємства «Міськліфт­світло» зробили першочергові заходи, щоб усунути порушення. Аби 40 ліфтів зремонтувати, потрібно 14 мільйонів гривень. Таких коштів у бюджеті немає. Тому запропонували людям виконати першочергові ремонтні роботи за власні кошти –
й менш ніж за місяць було запущено ще 14 ліфтів. За станом на сьогодні, 26 ще стоять. Наразі ОСББ і управлінські ком­панії ведуть перемовини з мешканцями і збирають кошти. Власне, така ж ситуація і з вищевказаним будинком: щоб відновити там один ліфт, необхідно близько 10 тисяч гривень. Раджу цьому чоловікові тримати зв’язок зі своєю управлінською компанією, яка й прояснить ситуацію.