Понеділок, 04 Липня 2022 р.
3 Січня 2020

ПОДАРУНКИ ВІД ПЕРШОЇ ЛЕДІ

Ошатні сукні, щедрі гостинці та новорічно-­різдвяний настрій – такими для п’яти маленьких кам’янчанок запам’ятаються ці свята. Міський голова Михайло СІМАШКЕВИЧ і його дружина Алла Сергіївна подарували діткам, які опинилися в складних життєвих обставинах, справжнє свято краси.

Ідея таких зустрічей із малечею, яка перебуває на обліку служби у справах дітей, належить дружині міського голови. Вже п’ять років поспіль Алла Сергіївна організовує не просто свято, а справжній сюрприз для тих, хто потребує особливої уваги та піклування. Сьогодні п’ятеро дівчаток напередодні Нового року отримали в подарунок казкові сукні, які для них відшили у весільному салоні «Lorange».
Приміряти сукенки діти змогли одразу в кабінеті міського голови, а також Кам’янець-Подільському реабілітаційному центрі Хмельницької облради на Польських фільварках, куди Михайло Євстафійович та Алла Сергіївна також завітали.
Нагадаємо, що рішенням виконавчого комітету в нашому місті було створено новий соціальний маршрут для дітей з особливими потребами. Спеціальний автобус довозитиме їх на навчання до центру безкоштовно.

Пресслужба міськради.