Субота, 21 Травня 2022 р.
31 Січня 2020

НЕ КИТАЙ, АЛЕ…

Цього тижня віруси почали ще активніше шукати жертв і косити не по одній сотні недужих за день. Люди масово потрапляють у лікарні. У Перинатальному центрі для потреб хворих на грип та ГРВI перепрофільовано два поверхи педіат­ричного відділення. У міській лікарні спеціально для них відвели стільки ж поверхів терапевтичного відділення.

– За четвертий тиждень року на грип та ГРВІ занедужали ще 1220 жителів Кам’янеччини, – розповіла «Подолянину» завідувачка відділення організації епідеміологічних досліджень міськрайонного відділу ДУ «Хмельницький обласний лабораторний центр МОЗ України» Алла ГРИЦАЙ. – Понад 50% хворих – діти. Щодо віку, то найбільше недужих серед дітей 5-14 років, а з-поміж дорослих – від 30 до 60 років. Госпіталізовано 61 особу.
Уже із цього тижня ми розпочали збирати щоденні дані щодо захворюваності. 27 січня занедужали 486 осіб, 28-го – 441, а 29 січня – 327. Тобто бачимо зростання захворюваності.
Алла Вадимівна додала, що, починаючи із 13 січня і за станом на сьогодні, саме на грип захворіли 32 жителів Кам’янеччини, у 6 із них діагноз підтверджено лабораторно. Переважно на Хмельниччині лютує грип типу А Н1N1 (брісбен).
Чи не призведе зростання захворюваності до подовження карантину, – із таким запитанням ми звернулися до заступника міського голови Василя СУКАЧА, який зазначив:
– У п’ятницю, 31 січня, відбудеться засідання протиепідемічної комісії, де й розглядатимемо це питання. Додам лише, що захворюваність не зменшується, а навпаки збільшується. Тож, цілком можливо, карантин у школах подовжать.
Яким буде рішення комісії, – читайте на сайті «Подолянина».