Понеділок, 25 Жовтня 2021 р.
8 Травня 2020

СІЮТЬ СОЮ І НАВІТЬ ЛЬОН ТА РОЗТОРОПШУ

Попри складну епідеміологічну ситуацію, робота на полях кипить. Адже аграрії знають, що один весняний день рік годує, тому ви­користовують кожний погожий момент, щоб посіяти ярі та провес­ти догляд за сільськогосподарськими культурами в оптимальні строки.

Після завершення сівби ранніх зернових та зернобобових культур, загальна площа посіву яких цьогоріч у сільськогосподарських підприємствах району становить 1166 га, в квітні аграрії розпочали другий етап посівної – пізніх зернових та технічних культур.
Як повідомляє Кам’янець-Подільська РДА, за станом на 6 травня, завершено сівбу соняшнику та ку­курудзи на зерно. Площа посіву соняшнику становить 11683 га, куку­рудзу на зерно посіяно на площі 10271 га.
Сівбу сої здійснено на площі 7434 га, або 77% прогнозованих площ. Крім того, посіяно 262 га кукурудзи на силос, 137 га багаторічних трав, а також невеликі площі вико­суміші, однорічних трав, льону, розторопші, чорного тмину, гарбузів, овочів та картоплі.
Є надії, що підвищення темпе­ратурного режиму повітря і грунту, збільшення запасу вологи в грунті дасть змогу отримати дружні сходи сільськогосподарських культур.

Підготувала Вікторія КОЖЕВНІКОВА.