Неділя, 17 Жовтня 2021 р.
3 Липня 2020

ХОТИН СТРАЙКУЄ – КАМ’ЯНЕЧЧИНА СТРАЖДАЄ

Вервечка вантажівок вишикувалася у кілометрові черги на Жванецькому напрямку першого липня.

Далекобійники змушені були годинами сидіти у задушливих кабінах, а водіям легковиків довелося «кружляти» крихітними сільськими вуличками, аби виїхати із заблокованого місця.
Як повідомили у районному відділенні поліції, рух трасою загальмували жителі сусідньої Буковини, які вийшли на страйк через децентралізацію. У такий спосіб мешканці Хотинського району продемонстрували своє невдовлення щодо створення Дністровського району з центром у смт Кельменці.
– Легкові автомобілі пустили через Жванець, то у нас там такі порохи піднялися, що з роду таких не було, – розповів «Подолянину» житель с.Жванець Василь Петрович. – Цілий день вуличкою курсували машини. Але якщо водіям легковиків пощастило проїхати далі, то далекобійникам не позаздриш. Фур назбиралося стільки, що стояли від мосту в Жванці і аж до Гаврилівців. І через що? Бо 30 людей перекрили рух. Краще б пішли до влади і у кабінетах заблокували чиновників, аби ті їх почули і дослухалися. А так не­зручностей завдали лише водіям і мешканцям тутешніх сіл.