П'ятница, 04 Грудня 2020 р.
13 Листопада 2020

ХТО ТЕПЕР ДЕПУТАТ?

Завершено підбиття підсумків виборів до місцевих рад. На прохання читачів подаємо списки новообраних депутатів міського та районного парламентів, а також імена новообраних очільників об’єднаних громад. Перелік депутатів уже офіційний, але ще не остаточний, адже є депутати, яких обрали до декількох рад. І вони мають 20 днів із дня офіційного оприлюднення результатів місцевих виборів, аби визначитися, в якій раді краще себе реалізувати.

ДО МІСЬКОЇ РАДИ – 6 ПАРТІЙ

Міська територіальна виборча комісія оголосила результати підрахунку голосів 6 листопада.
У міській раді працюватимуть 38 депутатів, 9 із яких були обрані в попередньому скликанні.
Отже, до міської ради потрап­ляють 6 партій:

«Свобода» (5340 голосів)
«Слуга народу» (3541)
«Європейська солідарність» (2748)
«За майбутнє» (2471)
«За конкретні справи» (1429)
«Рідне місто» (1427)

Не подолали 5-відсоткового бар’єра і не потрапили до міської ради «Опозиційна платформа – за життя» (1073 голоси), «Пропозиція» (1069), «Батьківщина» (1054), «Сила і Честь» (973), «УДАР» (727), «Радикальна Партія Олега Ляшка» (712), «Громада і закон» (502), «Наш край» (461), «Українська Стратегія Гройсмана» (300).

Список новообраних депутатів міськради

«СВОБОДА», 11 мандатів

Михайло ПОСІТКО, голова міської організації ВО «Свобода» (перший кандидат)
Анна СЛИНЧУК, сімейна лікарка (42 голоси)
Дмитро ДІДИК, ФОП (154 голоси)
Мар’ян ТАРАСЕНКО, викладач Хмельницького національного університету (126)
Олена ОСТРОВСЬКА, заступниця директора ліцею «Славутинка» (199)
Володимир КОНДРУК, менеджер ТОВ «Техносервіс» (301)
Мирослав СМОТРОВ, лікар-хірург міської лікарні (186)
Олена СОЛОДКОВСЬКА, ФОП (230)
Ірина ШЕЛЕПНИЦЬКА, начальниця відділу АТ «Гіпсовик» (456)
Олеся ПОНЯТОВСЬКА, тимчасово не працює (174)
Володимир БАРАНОВСЬКИЙ, пенсіонер (359 голосів)

«СЛУГА НАРОДУ», 8 мандатів

Сергій ВЕДЕРНІКОВ, ФОП (перший кандидат)
Сергій САМСОНЮК, директор ТОВ «Поділля метал» (22 голоси)
Валентина БОРКОВСЬКА, доцентка ПДАТУ (19)
Андрій БОЙКО, директор ТОВ «БС Трейд Груп» (246)
Дмитро ВЛАСЮК, ФОП (84)
Віталій ШЕВЧУК, керівник Цент­ральної райлікарні (234)
Аракел МЕЖЛУМ’ЯН, заступник голови РДА (81)
Оксана СИДОРЕНКО, тимчасово не працює (169 голосів)

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», 6 мандатів

Василь КОБИЛЬНИК, проректор К-ПНУ ім.І.Огієнка (перший кандидат)
Олександр МАРЧУК, аспірант К-ПНУ ім.І.Огієнка (27 голосів)
Геннадій НЕВЕНЧАН, директор ТОВ «Жовтневе» (196)
Тетяна СЛОБОДЯН, завідувачка ЗДО №30 (58)
Олена ЧЕРНЕЦЬ, директорка ЗОШ №11 (132)
Андрій МАСТИКАШ, директор ТОВ «Поділбудсервіс» (337 голосів)

«ЗА МАЙБУТНЄ», 5 мандатів

Майя ГУРСЬКА, директорка де­партаменту економіки та розвитку інфраструктури міста міськради (перший кандидат)
Михайло ЖЕЛІЗНИК, Колибаївський сільський голова (739 голосів)
Олександр ЧЕРНЕЦЬ, головний лікар міської лікарні (117)
Сергій МЕЛЬНИК, начальник управління освіти та науки міськ­ради (68)
Борис ЦВІГУН, директор «Лікувального діагностично-консультативного центру» (107 голосів)

«РІДНЕ МІСТО», 4 мандати

Валерій ГОРДІЙЧУК, гендиректор КП «Міськтепловоденергія» (перший кандидат)
Світлана ЛЕНЬ, заступниця гендиректора КП «МТВЕ» (84 голоси)
Олексій СІКОРА, заступник гендиректора КП «МТВЕ» (90)
Степан ГУРОМА, директор КП УК «Господар» (276 голосів)

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», 4 мандати

Андрій КОНЮШЕНКО, директор ПП «БудКомплект» (перший кандидат)
Віталій ЛІПКОВСЬКИЙ, завідуючий філією ДЮСШ №2 (201 голос)
Ігор БОЙКО, викладач фізвиховання коледжу будівництва, архітектури та дизайну (147)
Юрій НЕСТЕРОВСЬКИЙ, старший тренер ДЮСШ №2 (13)

РАЙРАДУ СКЛАДУТЬ 8 ПАРТІЙ

До райради, яка налічує 42 депутати, пройшло 8 партій. Кількість мандатів збільшили з 36, бо значно розширилися межі Кам’янець-Подільського району. Тепер у складі депкорпусу є представники із Дунаєвеччини, Новоушиччини та Чемеровеччини.
Жарти у соцмережах, що у Львові ОПЗЖ не пройшла до ради, а в Івано-Франківську взагалі не було в списках, нашої райради не стосуються, адже в нас практично повний набір. Із 9 партій, які балотувалися, не пройшла лише одна – «Сила і честь» (3 222 голоси). З 8 інших найбільше голосів віддали за провладну партію:

«Слуга народу» (15 973 голоси)
«За конкретні справи» (15 091)
«За майбутнє» (13 515)
«Європейська солідарність» (9 959)
ВО «Батьківщина» (8 190)
ВО «Свобода» (8 140)
Радикальна партія Олега Ляшка (5 089)
ОПЗЖ (4 262)

Депутатами Кам’янець-Подільської райради обрали:

«СЛУГА НАРОДУ», 8 мандатів

Сергій БОГАЧИК, директор ТОВ СП «Нібулон» (перший кандидат)
Микола ЮР’ЄВ, безробітний (145 голосів)
Інна ПОНОМАРЬОВА, тимчасово не працює (145 голосів)
Ніна СКАВРЕНЮК, директорка КП «Надра Кам’янеччини» (61)
Дмитро АТАМАНЧУК, заступник директора ПП «АВС-АГРО» (1174)
Олександр ВАРУК, директор ВКФ «Славутич» (690)
Віктор КУРМАНСЬКИЙ, пенсіонер (382)
Олександр ФЕДИК, начальник управління фінансів Кам’янець-­Подільської РДА (636)

«ЗА КОНКРЕТНІ СПРАВИ», 7 мандатів

Уляна ТКАЧЕНКО, помічниця-­консультантка нардепа Олександра Гереги (перший кандидат)
Тетяна НОВІКОВА-КОНЮШЕНКО, ФОП (37)
Катерина КОЛОМИЙ, ФОП (64)
Олександр СОБАНЬ, голова Че­меровецької селищної ради (1944)
Веліна ЗАЯЦЬ, голова Дунаєвецької міської ОТГ (1888)
Володимир КОБІТА, завідувач акушерсько-гінекологічного відділення, КНП «Дунаєвецька ЦРЛ» (484)
Антон КАМІНСЬКИЙ, голова Ду­наєвецької селищної ради (934)

«ЗА МАЙБУТНЄ», 7 мандатів

Михайло СІМАШКЕВИЧ, Кам’янець-Подільський міський голова (перший кандидат)
Лаймонас ГУРСКІС, Чабанівський сільський голова (334 голоси)
Олена ПРОНОЗЮК, завідувачка сектора освіти Кам’янець-Подільської РДА (276)
Інна ГАЙСЕНЮК, лікарка-гаст­роентеролог, інфекціоністка КП «Лікувальний діагностично-консультативний центр» (110)
Анатолій СТЕПЧУК, керуючий кластером «Товтри» ПП «Аграрна компанія 2004» (716)
Вадим СІДЛЕЦЬКИЙ, начальник відділу культури Новоушицької РДА (752)
Віктор КРИВАК, голова Кам’янець-Подільської райради (732)

«ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ», 5 мандатів

Микола ЧУМАК, тимчасово не працює (перший кандидат)
Богдан БАЙДЕЦЬКИЙ, тимчасово не працює (157 голосів)
Петро ПАВЛОВ, інженер-програміст ПАТ «Оболонь» (208)
Віктор ПЕЛЕХАЦЬКИЙ, голова ФГ «Вікторія» (860)
Віктор КОСТЮЧЕНКО, керівник апарату, Новоушицька РДА (576)

ВО «БАТЬКІВЩИНА», 5 мандатів

Ігор ФУРМАН, виконавчий директор ПП СА «Колос» (перший кандидат)
Віктор ЯРЕМЧУК, учитель фізкультури, військовий ліцей (114)
Олена ГАДЖУК, ФОП (397)
Ірина СОТНІЦЬКА, сімейна лікарка, Кам’янська АСМ (86)
Микола ЖОГАН, радник голови Кам’янець-Подільської райради (700)

ВО «СВОБОДА», 4 мандати

Володимир ПОСТОВИЙ, голова правління АТ «Гіпсовик» (перший кандидат)
Володимир БАРАНОВСЬКИЙ, пенсіонер (375)
Володимир КОНДРУК, менеджер ТОВ «Техносервіс» (548)
Іван ГРОМИК, ФОП Громик, юрисконсульт (549)

РАДИКАЛЬНА ПАРТІЯ ОЛЕГА ЛЯШКА, 3 мандати

Сергій ТАНАСКОВ, ФОП (перший кандидат)
Хусейн ДУКАЄВ, директор ТОВ «Біадала-Україна» (97)
В’ячеслав БАГРІЙЧУК, державний інспектор, управління Держ­праці у Хмельницькій області (57)

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ», 3 мандати

Віра КОВАЛЬ, директорка, Терцентр соціального обслуговування Кам’янець-Подільської РДА
Руслан ПРИСТАЧ, директор КП «Комбінат благоустрою» (196)
Павло ДОВГОПОЛ, заступник Слобідсько-Кульчієвецького сільського голови (334)

ІЗ ГОЛОВАМИ ОТГ ВИЗНАЧИЛИСЯ ВСІ, КРІМ КАМ’ЯНЦЯ

На сайті ЦВК оприлюднені результаті виборів у всіх 15 об’єднаних територіальних громадах Ка­м’янеччини. Чимало мешканців нашого краю довірили й надалі представляти їхні інтереси перевіреним головам. Хоча чимало маємо і нових очільників громад.

МІСЬКІ ОТГ

У Кам’янець-Подільській громаді в ці вихідні – перевибори, а в Дунаєвецькій – перемога за Веліною ЗАЯЦЬ, мешканці знову довірили їй керування громадою.

СЕЛИЩНІ ОТГ

Закупненська ОТГ – Віталій ВАЩУК, який працював головою Кутковецької сільської ради
Новодунаєвецька ОТГ – Антон КАМІНСЬКИЙ, раніше був головою Дунаєвецької селищної ради
Новоушицька ОТГ – Анатолій ОЛІЙНИК, досі був тимчасово безробітним
Смотрицька ОТГ – Людмила ПЕЛИХ, селищний голова Смот­рицької ОТГ
Староушицька ОТГ – переобрано Анатолія ТИМЧУКА
Чемеровецька ОТГ – також переобрано Олександра СОБАНЯ.

СІЛЬСЬКІ ОТГ

Гуківська ОТГ знову довірила керівництво Петру ІЛЬНИЦЬКОМУ
Гуменецька ОТГ укотре обрала Інну АБДУЛКАДИРОВУ
Жванецька ОТГ довела, що довіряє Тетяні КРИВОРУЧКО
Китайгородська ОТГ переоб­рала Юрія БЕЗРОДНОГО
Маківська ОТГ довірилася Владиславу ГАЛАЧИНСЬКОМУ, пен­сіонеру.
Орининська ОТГ – також пен­сіонеру – Івану РОМАНЧУКУ
Слобідсько-Кульчієвецька ОТГ обрала керівника з досвідом – Юрія ВОЛОЩУКА, який досі був сільським головою Кам’янської сільради.