Вівторок, 09 Серпня 2022 р.
1 Лютого 2021

У МІСТІ 138 ТРАВМОВАНИХ ЗА ТИЖЕНЬ

За даними травмопункту міської лікарні, саме стільки кам’янчан постраждали внаслідок нещасних випадків невиробничого характеру з 25 по 31 січня. В тому числі 29 дітей.

Було проведено 4 попередньо-хірургічні операції, накладено 13 гіпсів, 4 особи постраждали внаслідок криміналу, 2 – внаслідок ДТП. Госпіталізовано 5 громадян. Виробничі травми відсутні.
Управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради звертається до жителів міста з проханням бути обачними на вулицях міста в зимовий період. Батькам особливу увагу варто приділити дітям, проведіть інструктаж перед виходом з дому, наголосіть на правилах дорожнього руху та пильно слідкуйте за їхніми діями під час ігор у дворах і на дитячих майданчиках.
Крім того, переконливо просимо жителів міста дотримуватись карантинних обмежень та протиепідемічних правил, які діють в Україні: одягайте маски, регулярно мийте руки з милом та обробляйте їх антисептиком, дотримуйтесь соціальної дистанції. Дбайте про здоров’я своє та своїх рідних!

За матеріалами пресслужби міськради.