Вівторок, 09 Серпня 2022 р.
19 Лютого 2021

АДМІНПОСЛУГИ НАДАВАТИМУТЬ БЕЗ ОБІДУ ТА ЩОСУБОТИ

УНАП змінює графік роботи для максимально комфортного надання адмінпослуг. Адміністратори працюватимуть без обіду та щосуботи.

Графік такий:
Понеділок, вівторок, середа: 08.00 – 16.00, без обідньої перерви;
четвер: 08.00 – 20.00, без обід­ньої перерви;
п’ятниця: 08.00 – 15.00, без обід­ньої перерви;
субота: 08.00 – 15.00, без обід­ньої перерви;
неділя: вихідний.

Крім того, нагадуємо, що в УНАПі ви можете замовити більше як 270 послуг, серед яких і послуги за жит­тєвою ситуацією (тобто, заявник може отримати декілька послуг за один візит).
Це послуга «ID-14», яка передбачає, що особи віком від 14 до 18 років зможуть отримати послугу з оформлення і видачі паспорта громадянина України з безконтактним електронним носієм з одночасною реєстрацією у Державному реєстрі фізичних осіб-платників податків.
Також комплексна послуга «єМалятко», яка віднедавна впроваджена в УНАПі. За однією заявою батьки можуть отримати 6 послуг, що су­проводжують народження дитини.
Запрошуємо до замовлення послуг з оформлення ID-карток та за­кордонних паспортів із безконтакт­ним електронним носієм. Ви зможете без черг та у зручний час отри­мати зазначені документи.
Записатися на прийом онлайн, отримати необхідну інформацію можна на сайті УНАП http://cnap.kam-pod.gov.ua/.
Люди з обмеженими фізичними можливостями й ті, які опинились у скрутних життєвих обставинах, мають можливість отримати адмініст­ративну послугу, замовивши виклик адміністратора за місцем проживання суб’єкта звернення. Сервіс «Мобільний адміністратор» можна замовити як на сайті УНАПу, так і за номером: 5-17-73.
Намагаємося бути ближчими до кожного з Вас та надавати якісні й комфортні адміністративні послуги в найкоротші терміни.

Пресслужба міськради.