Середа, 04 Серпня 2021 р.
5 Березня 2021

ЮНІ НАУКОВЦІ-ПЕРЕМОЖЦІ!

Чимало нагород здобули школярі Кам’янець-Подільської міської територіальної громади, котрі представляли власні наукові доробки у ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт та змагалися за можливість представляти Хмельницьку область на всеукраїнському етапі. Конкурс-захист проводився в онлайн-режимі як заочне оцінювання дослідницьких проєктів, постерний захист та наукова конференція. За підсумками наші учні посіли призові місця.

Відділення фізики і аст­рономії:
I місце – Михайло Хапко (10 клас, міський ліцей, «Астрономія та астрофізика»).
Відділення екології та аграрних наук:
II місце – Капєтоліна Говорова (11 клас, ЗОШ №16, секція «Екологія»);
III – Вікторія Берегова
(10 клас, ЗОШ №15, «Охорона довкілля та раціональне природокористування»).
Відділення економіки:
II місце – Ангеліна Куньковська (10 клас, ЗОШ №6, «Фінанси, грошовий обіг і кредит»);
III місце – Іван Аксані
(10 клас, ліцей, «Мікроекономіка та макроекономіка»).
Відділення історії:
II місце – Катерина Мельник (10 клас, ліцей, «Етнологія»); Андрій Рудик (9 клас, ліцей, «Історія України»).
Відділення комп’ютерних наук:
I місце – Денис Андруховський (9 клас, СЗОШ №5, «Інформаційні системи, бази даних та системи штучного інтелекту»); Олександр Іванюк (10 клас, ліцей, «Ком­п’ютерні системи та мережі»);
III місце – Аліна Рокіцька (10 клас Довжоцького НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів, коле­гіум», «Internet-технології та вебдизайн»).
Відділення математики:
I місце – Ілля Наливайко (11 клас, НВК №14, «Математика»);
II місце – Артем Гнап (10 кл., ліцей, «Прикладна математика»).
Відділення мовознавства:
I місце – Вікторія Зданюк (11 клас, НВК №9, «Німець­-ка мова»); Іванна Коваленко (11 клас, НВК №9, «Українська мова»);
III місце – Андрій Соловей (11 клас, НВК №9, «Англійська мова»).
Відділення літературознавства, фолькло­ристики та мистецтво­знавства:
I місце – Анастасія Федорова (11 клас, ліцей, «Українська література»); Софія Рарицька (11 клас, СЗОШ №5, «Фольклорис­тика»);
II місце – Валерія Чесанівська (10 клас, НВК №9, «Мис­тецтво­знавство»).
Відділення наук про Землю:
II місце – Богдан Сенник (11 клас, ЗОШ №12, «Географія та ландшафтознавство».
Відділення технічних наук:
II місце – Владислав Гулько (9 клас, ЗОШ №17, «Мате­ріало­знавство»);
III місце – Володимир
Рулик (10 клас, ЗОШ №7, «Елект­роніка та приладобудування»); Олек­сандра Ан­тонюк (10 клас, ЗОШ №7, «Технологічні процеси та перс­пективні технології»).
Відділення філософії та суспільствознавства:
III місце – Олександра Макаревич (11 клас, НВК №9, «Соціологія»), Уляна Кричковська (11 клас, ліцей, «Філософія»).
Відділення хімії та біології:
II місце – Андрій Кар­ва­сар­сь­кий (11 клас, ЗОШ №15, «Ботаніка»), Аннаріна Тихень­ка (11 клас, ліцей, «Медицина»), Регіна Бабюк (10 клас, ліцей, «Хімія»);
III місце – Дар’я Селезньова (11 клас, ліцей, «Психоло­гія»).

Хмельницьке територіаль­не відділення МАН на третьому етапі конкурсу МАН представлятиме команда з 8-ми юних науковців: Михайло Хапко, Денис Андруховський, Олександр Іванюк, Анастасія Федорова, Софія Рарицька, Ілля Наливайко, Вікторія Зданюк та Іванна Коваленко.

За інформацією управління освіти і науки міськради.