Четвер, 18 Серпня 2022 р.
19 Березня 2021

ЯКІ ПОРУШЕННЯ ОГОЛИЛА ПЕРЕВІРКА?

19 об’єктів із масовим перебуванням людей потрапили під позапланову перевірку відповідно до доручення прем’єр-міністра України. Працівники Кам’янець-Подільського міськрайвідді­лу ДСНСУ у Хмельницькій області відвідали будинки престарілих, інтернати та готелі, перевіряючи їх на дотримання пожежної та техногенної безпеки.

Як повідомили в міськ­райвідділі, на жаль, усі об’єк­ти, які потрапили в поле зору, мали порушення. Найчастіші – захаращення шляхів евакуації, обробка стін і стель матеріалами з підвищеною горючістю, недіюча або вимкнена пожежна сигналізація, відсутність вогнегасників тощо.
Найгірший протипожежний стан у районі виявили в КНП «Староушицький обласний дитячий санаторій «Дністер», територіальний центр соціального обслуговування смт Стара Ушиця, а в місті – дитсадок №3, ТЦСО (НСП) «Турбота», готелі «7 Днів» та «Афродіта».
За результатами рятувальники притягнули до адмінвідповідальності 22 особи. ДСНС України у Хмельницькій області розгля­дається питання підготовки позовів до Адмін­суду щодо припинення роботи декількох об’єктів до усунення порушень.

За інформацією міськрайвідділу ДСНСУ у Хмельницькій області.