Четвер, 18 Серпня 2022 р.
26 Березня 2021

НА ТОЛОКУ – ВСІЄЮ ГРОМАДОЮ!

Знаю, що комунальна га­лузь – це комфорт і добробут жителів. Дороги, тротуари, освітлення, безпека руху, чистота вулиць. Ми маємо чимало проблем у цій сфері й не так багато ресурсу, щоб одразу їх усунути. Але, незважаючи ні на що, вважаю, що цьогорічний сезон комунальних робіт стартував удало.

• Уперше встановлюємо в міс­ті спеціальну металеву конст­рук­цію, заповнену щебенем, – габіон. Використовуються вони задля без­пеки пішоходів у місцях із підвищеною аварійністю. Тому місце першого такого буде на вулиці Лесі Українки, де недавно сталася жахлива аварія.
• Розпочали реалізацію одного з проєктів Громадського бюджету – влаштування пішохідного переходу на вул.Суворова, біля спецшколи-інтернату. І це ще один гарний крок до безпеки.
• За прибирання міста й очищення прибордюрних зон уже взялися двірники. Вручну вони прибирають залишки протиожеледної суміші. Тим часом до виїзду готуємо вакуумний підмітально-прибиральний автомобіль «Глобус».
• Звернень щодо стану тротуа­рів дуже багато. Починаємо з найбільш проблемних ділянок. Комунальники приступили до ремонту тротуару на Хмельницькому шосе. Плануємо облаштувати там зливоприймальний колодязь, що вирішило б проблему затоплення тротуару.
• Ямковим ремонтом із використанням регенератора асфальтобетону дорожники латають вулиці Пушкінську, Гагаріна, Лесі Українки та проспект Грушевського. Проведено тендер на виконання ремонту струменевим методом.
• А на вул.Івана Франка комунальники гідродинамічним методом почистили мережу зливової каналізації.
• Вирішили нагальне питання, з яким зверталися жителі приєднаних сіл. Фахівці КП «Міськліфт­світло» попрацювали над освітленням територій громади.
• Також проведено бетонування найбільш аварійної ділянки дороги на вул.Замковій.
• До весняно-літнього періоду готуємо локацію «Лебедине озеро». Працівники КП «Комунбуд» чистять його від бруду й сміття.
Роботи в нас достатньо. Та якщо спрямовувати сили у правильне русло, все обов’язково вдасться!
Давайте напередодні пас­хальних свят і відкриття туристичного сезону об’єднаємо зусилля та зробимо Кам’янець чис­тішим! Запрошую керівників підприємств, установ та організацій, представників політичних партій, громадських об’єднань, навчальних закладів, усіх охочих долучитися до акції «Весняна толока», яка стартувала цього тижня і триватиме до 30 квітня.
Після осінньо-зимового періоду маємо над чим працювати. Разом прибиратимемо зони відпочинку, дитячі й спортивні майданчики, двори, вулиці. І, звісно, наш каньйон, лісопарк, сквери Покровський на Руських фільварках, Васильєва, Молодіжний, «Гунські криниці»; парк Героїв Євромайдану і сквер Танкістів, локації біля Руської та Польської брам, зони відпочинку в різних мікрорайонах.
Упродовж місячника благо­устрою комунальники приділять увагу прибордюрному очищенню доріг, висаджуванню дерев, впорядкуванню клумб, кладовищ, пам’ятників, меморіальних комплексів, ремонту об’єктів благо­устрою, ліквідації стихійних звалищ у селах громади. Під час акції сміття приймається на полігон безкоштовно. Також у департаменті ЖКГ можна погодити локацію для прибирання.
Зважаючи на карантин, апелюю до небайдужості жителів громади й можливості приєднатися до гарної справи. Прошу дотриму­ватися епідемічних заходів, ди­станції, маскового режиму. І принагідно дякую волонтерам, котрі з власної ініціативи, безкорисливо організовують у нашому місті екологічні акції!

Міський голова Михайло ПОСІТКО.