Четвер, 18 Серпня 2022 р.
30 Квітня 2021

ТАРИФИ ГАЗАНУЛИ

Як не крути, а з 1 травня блакитне паливо таки подорожчає. Єдине тішить – фініш опалювального сезону і те, що нові тарифи діятимуть упродовж року без підвищення. Проте платіжки поважчають не лише для власників індивідуального опалення, а й для всіх, хто користується блакитним паливом.

На сайті «ГазПравди» оприлюднено ціни на газ, надані газопостачальними компаніями. Найдешевший тариф 7,8 грн за кубічний метр газу, найдорожчий – 11,22 грн.
Ціну на блакитне паливо склало і ТОВ «Хмельницькгаз Збут». Прессекретар, менеджер із зовнішніх комунікацій това­риства Олександр КАЛІНЕР детально описав нові тарифи для побутових споживачів і різні про­позиції.
ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ» діятиме з 1 травня і до 30 квітня 2022 р. та становитиме 7,99 грн із ПДВ. Усі побутові споживачі автоматично будуть переведені на цей тариф. Він дозволить клієнтам «Хмельницькгаз Збуту» забути про сезонні стрибки цін на блакитне паливо, адже вартість енергоресурсу не буде зростати впродовж 12 місяців. Передавати показники лічильника і сплачувати за газ потрібно, як і раніше.
ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ» почне діяти цьогоріч із 1 травня впродовж року. Щоправда, ціну поки очікують. Перевага цього тарифу в тому, що він дозволить розподілити фінансове навантаження на сімейний бюджет рівномірно протягом року. Річний обсяг споживання клієнта множиться на зафіксовану на рік ціну, яка буде вигідніша, ніж у тарифі «ТВІЙ ГАЗ РІЧНИЙ». Споживач щомісяця сплачує рівні частини від свого річного обсягу, залежно від кількості місяців, що залишилися до дати завершення дії тарифу. Фактично, чим раніше пере­йшов на цей тариф, тим менший щомісячний платіж. До речі, за цим тарифом узимку клієнт може сплачувати менше, ніж реально споживає.
ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ» буде дешевшим за базову річну пропозицію. Однак головна перевага тарифу – відсутність надмірних сум у платіжках під час опалювального сезону, коли використання газу досягає максимуму. Завдяки однаковим щомісячним платежам споживачі рівномірно розподілять великі «зимові» витрати на весь термін дії тарифу. Отож, пропозиція зменшить навантаження на гаманці наших клієнтів під час холодів. У рамках пропозиції ціна блакитного палива не змінюватиметься. Для переходу на «ТВІЙ ГАЗ – РІВНИЙ ПЛАТІЖ» потрібно подати нову Заяву-­приєднання до «Хмельницьк­газ Збуту», або обрати пропозицію через «Особистий кабінет споживача», вебсайт компанії, кол-центр чи мобільний додаток.
ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ МІСЯЧНИЙ» теж вступить у дію з 1 травня і становитиме 7,99 грн із ПДВ. Термін дії – необмежений. Вартість блакитного палива змінюватиметься щомісяця залежно від ситуації на ринку. Ціну публікуватимуть на сайті компанії щомісяця за п’ять днів до початку періоду постачання. Тариф дозволить споживачам заощаджувати, якщо газ на ринку подешевшає. Пропозиція допоможе клієнтам оперативно реагувати на традиційні сезонні зміни ціни на енергоресурс.
ТАРИФ «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» (раніше акція «ТВОЯ ЕНЕРГОНЕЗАЛЕЖНІСТЬ»). Ціну газу ще чекають. Підключення з 1 червня і до 1 жовтня. Термін дії – опалювальний сезон 2021-2022. «ТВІЙ ГАЗ НА ЗИМУ» – це продовження спеціальної пропозиції, що дозволяє споживачам створити власний газовий запас на опалювальний сезон. Клієнти зможуть придбати блакитне паливо заздалегідь за літніми цінами і споживати його впродовж холодів. Цьогоріч клієнти, як і раніше, матимуть змогу придбати будь-які обсяги газу на опалювальний сезон за низькими літніми цінами, проте цього разу створювати газовий резерв можна буде в розстрочку. В рамках тарифу компанія заздалегідь закуповуватиме енергоресурс за оптимальними цінами, а споживачі використовуватимуть газовий запас на власний розсуд саме тоді, коли найбільше потрібно – під час холодного періоду.

Підготувала Галина МИХАЛЬСЬКА.