Вівторок, 16 Серпня 2022 р.
28 Травня 2021

НАЛАГОДИЛИ ДІАЛОГ ІЗ ГРОМАДАМИ

Одразу три громади Кам’янеччини 25 травня відвідала голова Хмельницької районної ради Віолета ЛАБАЗЮК.

В діалозі брали участь Смотрицька селищна, а також Орининська та Жванецька СТГ. На території кож­ної з них відбулися зустрічі депутатів обласної ради Тетяни Зеленко, Андрія Кланци, Якова Цуглевича, Ігоря Гая, Валентини Гладій із керівництвом, старостами, де­путатами та активною громадськістю.
У більшості сіл спільні проблеми: ремонт доріг, зно­шеність водогонів, медичне обслуговування та інші надзвичайно важливі для селян питання.
Скажімо, у Жванецькій сільській територіальній гро­маді обговорено першочергові потреби: виконання ремонту доріг, покращення медичного обслуговування, питання покращення розвитку галузі дошкільної ос­віти, закупівля шкільного автобуса та інші нагальні проблеми населення. Із сільською головою Тетяною КРИВОРУЧКО було обговорено перспективи соціально-економічного розвитку громади та хід виконання пріоритетних завдань.
Під час зустрічі в Орининській громаді обговорили соціальну сферу, медичне обслуговування, оптимізацію закладів освіти, можливості місцевого бюджету, незадовільний стан автомобільних доріг місцевого значення, що сполучають населені пункти громади, високий ступінь зношеності водогонів і пос­тійні пошкодження водопровідних мереж, можливість якнай­швидшого впровадження в дію програми «Питна вода», завершення газифікації населених пунктів громади та відсутність спортивних майданчиків зі штучним покриттям.
Під час спілкування Віолета Лабазюк розповіла про основні напрямки роботи депутатського корпусу обласної ради, пріоритетні галузі для фінансування з обласного бюджету та досягнуті напрацювання, які вже має майже за пів року роботи обласна рада восьмого скликання.
У тому, що такий діалог досить важливий, адже дає змогу на місці дізнатися про основні проблеми громад, переконані як керівники громад на місцях, так і представники депутатського кор­пусу.

– Приємно, що керівництво області таке близьке до громади, – каже голова Жванець­кої ТГ Тетяна Криворучко. – Листування результатів приносить мало, а тут вони на власні очі побачили наші реальні потреби. Тому сподіваюся, що максимально долучаться до вирішення найпроблемніших питань.