Четвер, 23 Вересня 2021 р.
28 Травня 2021

РОЗВАГИ ДЛЯ НАЙМОЛОДШИХ

Із нагоди Дня захисту дітей, що відзначається 1 червня, міська рада організувала низку заходів.

31 ТРАВНЯ

14.00 – Свято обдарованості (міський Будинок культури)

1 ЧЕРВНЯ

Місце проведення – Парк Героїв Євромайдану. Початок о 14.00
– Робота майданчика «Сімейні барви» ЦСССДМ: «боді-арт» (для дітей); тестування «Методи родинного виховання», психолого-педагогічне консультування, розповсюдження буклетів (для батьків).
– Виставка учнівської та студентської творчості навчальних закладів міста.
– Виступ ансамблю духової музики коледжу культури та мистецтв.
– Майстер-класи: випалювання, макраме, художній розпис, перукарська справа, швидкі портрети, малювання, фотографування, перша медична допомога та меддіагностика.
– Виставка фоторобіт студентів коледжу культури та мистецтв (Парк Героїв Євромайдану).
– Майстер-класи: декупаж, ліпка із солоного тіста, валяння іграшок із вовни, конкурс малюнка на асфальті, флешмоб «Зумба», музично-хореографічні номери (парк Героїв Євромайдану, ГО «Центр розвитку «StarHouse простір»).
– Конкурс «Я знаю свої права та обов’язки».
– Акція «Повітряна кулька».
15.30-16.00 – Спортивно-розважальна програма для дітей та підлітків.

3 ЧЕРВНЯ

16.00 – Дитячий фестиваль гумору (міський Будинок культури, ГО «Центр розвитку «StarHouse простір»).

5 ЧЕРВНЯ

10.00 – Велоперегони «Дивогонка» (стадіон ПДАТУ).

СПОРТИВНО-РОЗВАЖАЛЬНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ ДІТЕЙ ТА ПІДЛІТКІВ

відбудуться в мікрорайонах міста

2 червня: 15.00 – Черемушки, 18.00 – підліткові клуби.
3 червня: 14.00 – Підзамче, майданчик біля школи; 17.00 – Руські фільварки, майданчик на перехресті вул.Лесі Українки та І.Франка.
4 червня: 15.00 – мікрорайон, 18.00 – підліткові клуби.
7 червня: 15.00 – с.Мукша Китайгородська (вул.Кн.Коріатовичів, 68), 18.00 – підліткові клуби.
8 червня: 15.00 – селище цукрового заводу (вул.Князя Володимира), 18.00 – підліткові клуби.
9 червня: 15.00 – Польські фільварки (вул.Бусигіна, 2), 18.00 – підліткові клуби.
10 червня: 15.00 – селище Першотравневе (майданчик «Черепашка»), 18.00 – підліткові клуби.