П'ятница, 28 Січня 2022 р.
9 Липня 2021

NOVOсті ВІД БЛАГОДІЙНИКІВ

Ми збудували черговий МіСт! Цього разу між Хмельниччиною та Львовом – заради здоров’я дітей. У результаті злагодженої спів­праці Благодійного фонду «МіСт» ім.Михайла Савенка та львівського медцентру «NOVO» з’явилася можливість зробити дорогу МРТ- та КТ-діагностику, ехокардіографію і електро­енцефалографію безкоштовно для багатьох вихованців 16 дитячих та соціальних закладів на Хмельниччині віком до 18 років, якими опікується наш фонд, і котрі мають гострі та хронічні форми захворювання.

У разі потреби також безкоштовно буде зроблено введення контрасту та садації (наркозу), які іноді бувають необхідними при діагностиці. Враховуючи те, що достатньо багато діток із наших закладів мають проблеми з опорно-руховим апаратом та ДЦП, також безкоштовною буде додаткова персональна консультація лікаря-ортопеда.
Визначатиме потребу в якісній медичній діагностиці серед своїх підшефних наш фонд, тому в першу чергу це будуть діти-сироти, діти з неповних родин або ті, в кого батьки позбавлені батьківських прав. Зрозуміло, що вони не мають можливості сплатити, наприклад, 6 тис.грн за МРТ-обстеження трьох відділів хребта або 4500 грн – за КТ-коронарографію з дослідженням серця. Тому на допомогу приходить наш фонд.
Наразі спільно з керівниками підшефних закладів напрацьовуються деталі логістичного процесу з відвідування маленькими пацієнтами медзакладу. Між Хмельниччиною і Львовом чимала відстань. Але фаховість спеціалістів «NOVO» та новітнє високоточне обладнання стали саме тими критеріями, які знівелювали декілька сотень кілометрів. Адже ми шукали саме таких близьких за духом однодумців-партнерів і професіоналів. Договір про взаємодію (попередньо на 5 років) між нашим фондом і медцентром було підписано 1 липня.
Щиро вдячні всьому колективу медцентру на чолі з Наталією Климович та Асоціації благодійників України (АБУ) в особі президента Олександра Максимчука за підтримку цього спільного благодійного проєкту в рамках доброутворюючої взаємодії між членами АБУ.

Сергій ІСАЄНКО, президент БФ «МіСт» ім.М.Савенка.