Четвер, 11 Серпня 2022 р.
15 Липня 2021

ЯК ПЕРЕВІРИТИ СТАН ВИГОТОВЛЕННЯ БІОМЕТРИЧНИХ ДОКУМЕНТІВ

Електронний сервіс «Перевірка стану оформлення документів» – один із 15 сервісів, запроваджених Державною міграційною службою України для зручності громадян в отриманні адміністративних послуг, що входять до компетенції служби.

На сьогодні цей сервіс є найпопулярнішим серед мешканців області, за допомогою якого можна перевірити готовність біометричних паспортних документів, що оформлювались у підрозділах Міграційної служби області, центрах надання адміністративних послуг або ж у Хмельницькому центрі обслуговування громадян «Паспортний сервіс».

Отож дізнатися стан оформлення паспортних документів мешканці району можуть:

@
на офіційному сайті ДМС України за посиланням: https://dmsu.gov.ua/services/docstate.html;
@ за допомогою інтерактивного сервісу #ДМС_БОТ у популярних месенджерах Viber та Telegram.
Саме ці електронні сервіси поінформують заявника про кожен новий етап оформлення документа до моменту його прибуття до підрозділу та видачі.
Варто зазначити, що за допомогою електронного сервісу «Перевірка стану оформлення документів» можна дізнатися про стан оформлення таких документів:
@ паспорта у формі ID-картки;
@ паспорта для виїзду за кордон;
@ посвідки на тимчасове проживання;
@ посвідки на постійне проживання;
@ продовження строку перебування на території України;
@ надання дозволу на імміграцію.

Усі зазначені сервіси Міграційної служби є безкоштовними та доступними для користування у будь-який час.
Нагадуємо, що подати заяву на оформлення біометричних документів, а також отримати інші адміністративні послуги, які входять до компетенції служби можна у Кам’янець-Подільському районному відділі УДМС області, що знаходиться за адресою: вул.Князів Коріатовичів, 68, тел.: (03849) 9-61-89.
Для зручності отримання цієї послуги рекомендуємо скористатися сервісом «Електронна черга», що дає змогу зареєструватись онлайн та обрати зручний час та дату для оформлення біометричного документа.

У разі виникнення запитань, які входять до компетенції служби, мешканці району можуть звертатись на телефон «Гарячої лінії» управління за номером: (0382) 65-03-06 та (093) 273-85-10.