Субота, 28 Травня 2022 р.
8 Березня 2022

ОБЛАСТЬ ПРИЙНЯЛА МАЙЖЕ 50 ТИСЯЧ ПЕРЕСЕЛЕНЦІВ

Голова Хмельницької обласної військової адміністрації Сергій ГАМАЛІЙ повідомив на брифінгу про безпекову ситуацію в області станом на ранок 8 березня.

✅ 13 день війни. Ворог знову зробив спробу атакувати Хмельниччину, але наші ЗСУ тримають удар.
✅ Хмельниччина стала одним із логістичних центрів формування та відправки гуманітарних вантажів для постраждалих від війни регіонів. Зібрано понад 320 т допомоги, в тому числі отримано вантажі з Британії, Німеччини, Польщі, Ірландії.
✅ Зараз в області знайшли прихисток 49 тисяч переселенців, велика кількість проїхала через нашу територію транзитом. Усім надається допомога, харчування та житло.
✅ Діти переселенців безкоштовно можуть відвідати вистави Хмельницького обласного театру ляльок, усі дні, крім понеділка. Також майстер-класи та розважальні ігри для дітей проводить обласний краєзнавчий музей.
✅ Розглядається питання щодо відновлення навчального процесу на Хмельниччині. В області перебуває велика кількість вчителів з інших регіонів, які також можуть бути залучені до організації навчання в освітніх закладах.
✅ Велике спасибі всім мешканцям Хмельниччини, які долучилися до підтримки наших Збройних сил, а також надають свої домівки та допомагають їжею та речами людям, які виїхали з регіонів, де ведуться бойові дії. Перемога – це наша спільна справа.

За інформацією Хмельницької ОДА.