Субота, 28 Травня 2022 р.
25 Березня 2022

ОДРУЖУЮТЬСЯ, БО ВІРЯТЬ У МАЙБУТНЄ

Країну, в якій під час війни одружуються, народжують дітей, співають і крізь сльози жартують так, що весь світ сміється, не перемогти ніколи.

Саме віра в перемогу й щасливе майбуття України спонукають українців ставати на шлюбні рушники. В країні триває війна, але життя не зупиняється. І на Кам’янеччині маємо декілька патріотичних весіль.
Українці доводять, що коханню немає перешкод, і пов’язують себе шлюбними обітницями, де б не були. Скажімо, 21 бе­резня секретар Староушицької селищної ради Лариса Розворук зареєструвала шлюб двох люблячих сердець Анни та Артема Горяінових із Харкова, які вимушені були залишити до­мівку у зв’язку з бойовими діями. Пара давно жила у цивільному шлюбі, а тепер вирішили скласти подружню присягу перед Богом і людьми.
І хоча обряд укладання шлюбу відбувся без гучних урочис­тостей, вони впевнені, що неодмінно все це в них буде після перемоги.
Днями в Кам’янці-Подільсь­кому побралися поліцейські Тетяна та Володимир. Як зазначили в пресслужбі Кам’янець-Подільського районного управління поліції, молоде подружжя щиро вірить у беззаперечну перемогу і сумлінною службою робить для неї все можливе.

Підготувала Вікторія КОЖЕВНІКОВА.