Неділя, 29 Травня 2022 р.
25 Квітня 2022

ДО ОСТАННЬОГО БУЛИ ВІРНІ КРАЇНІ ТА ПРИСЯЗІ

Ростислав Остафійчук«Сьогодні кожен повинен стати на захист дітей і Батьківщини», – таке життєве кредо мав наш земляк, головний сержант Об’єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки ЗСУ Ростислав ОСТАФІЙЧУК. Трагічна звістка його загибель сьогодні надійшла до міста. Герою назавжди залишиться 32…

На сайті військової частини побратими залишили такий допис:
«Болюча звістка, яку неможливо усвідомити ні розумом, ні серцем, надійшла сьогодні на Кам’янеччину: під час виконання бойового завдання загинув наш товариш – головний сержант Ростислав Остафійчук. Вірний син України Ростислав боронив її суверенітет і державну незалежність з перших днів російської загарбницької війни. За виконання бойових завдань був неодноразово нагороджений, зокрема високою державною нагородою – орденом «За мужність» ІІІ ступеня.
Перебуваючи у запасі, у перші ж дні після початку повномасштабної російської навали на українські землі Ростислав повернувся з-за кордону та знову вступив до лав Збройних сил України. Щирий патріот, справжній професіонал військової справи, він не вбачав жодної іншої альтернативи, ніж у одному строю із побратимами боронити власну Вітчизну від загарбників аж до остаточної перемоги та вивільнення усіх тимчасово окупованих територій.
Василь ДжаманТрагічна звістка враз відібрала батька у двох доньок Ростислава – десятирічної Софії та семилітньої Аніти. Без чоловіка залишилась дружина, сина втратили батьки.
Весь особовий склад Об’єднаного навчально-тренувального центру Сил підтримки Збройних сил України глибоко сумує та висловлює щирі співчуття рідним і близьким Ростислава Сергійовича».

У 2015 році «Подолянин» мав честь познайомитися із Героєм особисто. Статтю «Контракт із армією» можна почитати за посиланням http://podolyanin.com.ua/suspilstvo/14671/.

На жаль, напередодні Великодня Кам’янеччина знову втратила свого сина. У запеклому бою під Житомиром загинув наш Герой із села Красноставці Чемеровецької територіальної громади Василь ДЖАМАН. Йому було 47.