П'ятница, 20 Травня 2022 р.
28 Червня 2018

ПЕНСІЙНІ ПИТАННЯ ЧЕРЕЗ ІНТЕРНЕТ

Кам’янець-Подільський відділ обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління Пенсійного фонду України у Хмельницькій області повідомляє, що, відповідно до Положення про організацію прийому та обслуговування осіб, які звертаються до органів ПФУ, затвердженого постановою Правління ПФУ від 30 липня 2015 р., надана можливість централізовано засобами веб-порталу ПФУ здійснювати індивідуальне інформування громадян, застрахованих осіб і страхувальників, у тому числі фізичних осіб-підприємців, осіб, які забезпечують себе роботою самостійно, з питань пенсійного забезпечення, загальнообов’язкового державного пенсійного страхування та інших питань.

Інформаційні розсилки здійс­нюються шляхом надсилання відповідної інформації на адреси електронної пошти користувачів електронних послуг веб-­порталу та/або шляхом відправлення СМС-повідомлень.

У разі, якщо ви бажаєте отри­мувати зазначену вищу інформацію, просимо звертатися до Кам’янець-Подільського відділу обслуговування громадян (сервісного центру) за адресою: вул.Огієнка, 10 (І поверх). Прийом здійснюється щоденно, з 9.00 до 18.00, у п’ятницю – до 16.45. Обідня перева – з 13.00 до 14.00.

При собі мати паспорт та ідентифікаційний номер. Для юридичних осіб – ще доручен­ня.

По додаткову інформацію звертатися за номером «Гарячої телефонної лінії»: 3-38-94.

Оксана ДРАБИК, начальник Кам’янець-Подільського відділу обслуговування громадян.