Субота, 28 Травня 2022 р.
9 Квітня 2010

БУДЬТЕ ЗДОРОВИМИ!

29 березня – 2 квітня для студентів Кам’янець-Подільського ВПУ (директор Борис ЧЕКРИГIН) була проведена акція, присвячена Всесвітньому дню здоров’я. Акція, в якій взяло участь понад 200 осіб, проходила під гаслом «Здорова молодь – здорове суспільство». Спеціалістами міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей і молоді (Юлія ПОБЕРЕЖНА) було проведено низку тематичних бесід, відеолекторіїв і тренінгів.

Серед проведених заходів були бесіди, спрямовані на популяризацію здорового способу життя, підготовку молоді до сімейного життя та застереження щодо раннього статевого життя, тренінг розвитку комунікативних навичок, юридична просвіта на тему «Кримінальна та адміністративна відповідальність», а також відеолекторій на тему «10 причин, чому не слід вживати наркотики».

Як зазначили працівники Центру, в рамках подальшої співпраці планується проведення профілактичної роботи серед студентів цього закладу, які проживають у гуртожитках.

– Ми переконані, – зазначила Юлія ПОБЕРЕЖНА, – що лише спільними зусиллями можна допомогти молоді зробити правильний вибір.