П'ятница, 28 Січня 2022 р.
27 Серпня 2010

ГУБЕРНАТОР ПООБІЦЯВ…

 Василя ЯДУХИ - «ВікноПлюс» Під час візиту на Кам’янеччину голови ОДА Василя ЯДУХИ голова міської організації Партії регіонів Володимир МЕЛЬНИЧЕНКО на прохання колективу торгової марки «ВікноПлюс» (власник Сергій ВЕДЕРНІКОВ) запросив губернатора на підприємство.

Познайомившись із досить потужним виробником, який надав 120 кам’янчанам робочі місця, Василь Степанович за-значив, що для малого та середнього бізнесу не повинно бути перешкод.

За словами Сергія ВЕДЕРНІКОВА, ще минулого року планувався запуск найпотужнішого в Україні виробництва склопакетів, але через непорозуміння з «Хмельницькобленерго» котре чинить перешкоди в отриманні підприємством дозволу на проектні роботи з підключення до електромереж, роботи застопорилися.

Василю Степановичу було передано пакет документів і лист-прохання у сприянні вирішення питання. Губернатор, у свою чергу, пообіцяв допомогти, а на завершення зазначив: «Якщо йдеться про розвиток, залучення інвестицій, нові технології та створення нових робочих місць, – це пріоритет у моїй роботі, який повинен стати пріоритетом у роботі кожного посадовця».