Субота, 28 Травня 2022 р.
4 Березня 2011

НА ЗУСТРІЧ ІЗ КАРПАТАМИ

НА ЗУСТРІЧ ІЗ КАРПАТАМИЗа високі результати праці на збір юних техніків з метою відпочинку та оздоровлення обдарованої та талановитої молоді було відправлено групу гуртківців Кам’янець-Подільської філії Хмельницького обласного центру науково-технічної творчості учнівської молоді (ХОЦНТТУМ) із 6 осіб на чолі з керівником Русланом КАГІТІНИМ у туристично-оздоровчий комплекс «Закарпаття» (с.Осій Іршавського району Закарпатської області). 

До послуг юних техніків були бугельні канатно-підіймальні пристрої, пункт прокату лижного спорядження, а також досвідчений колектив, який допоміг їм зміцнити здоров’я та одержати максимум задоволення від перебування в оздоровчому комплексі. Додому діти поверталися радісними і щасливими.

Гуртківці щиро вдячні всім, хто допоміг їм у здійсненні бажаної мрії, – Українському державному центру поза-шкільної освіти (директор Віталій ТКАЧУК), Хмельницькому обласному центру науково-технічної творчості учнівської молоді (директор Григорій ГОНЧАРУК), Кам’янець-Подільській філії ХОЦНТТУМ (директор Одександр ЛУДАННИЙ).

Валентина ПРОКОПОВА, методист Кам’янець-Подільської філії ХОЦНТТУМ.