П'ятница, 20 Травня 2022 р.
11 Березня 2011

ЗЕКОНОМТЕ У СВОЄ СВЯТО

Напередодні Всесвітнього дня прав споживача, котрий відзначається 15 березня, відділ захисту прав споживачів (начальник Сергій ЦВЯК) міськуправління економіки, підводить підсумки своєї роботи.  

Як зазначила начальник управління економіки Майя ГУРСЬКА, торік розглянуто 226 заяв, скарг і звернень громадян. Працівники управління взяли участь майже у 20 судових засіданнях щодо 3-х справ із питань захисту прав споживачів. Найбільше звернень від споживачів надходить з приводу придбання промислових товарів побутового призначення, взуття, одягу та засобів мобільного зв’язку. 

На користь споживачів вирішено питання повернення коштів за неякісні товари чи обміну на нові товари: металочерепиця (підприємцем повернуто 8 тис.грн.), 4 холодильники, 3 телевізори, 2 комп’ютери, 2 пральні машини, 3 газові плити, морозильної камери, відеокамери, фотоапарата, 2 дверей, 10 пар взуття, 15 мобільних телефонів та ін.    

У результаті проведеної роботи споживачам повернуто кошти за товар неналежної якості у сумі 31303 грн., здійснено обмін на товар, що відповідає вимогам нормативних документів, на 14536 грн. Усього в результаті позитивного вирішення питань споживачів їм повернуто кошти та здійс-нено обмін на товари належної якості на загальну суму 45839 грн.

А в сам Всесвітній день прав споживача 15 березня, з 10.00 до 18.00, на Соборній відбудеться ярмарок-розпродаж товарів підприємств харчової промисловості міста і фермерських господарств Кам’янець-Подільського району за цінами виробників. І вже традиційно в супермаркетах і багатьох магазинах міста реалізація товарів буде проводитись зі знижками.