Субота, 19 Вересня 2020 р.
25 Березня 2011

МИ ЗНОВУ В ЕПІЦЕНТРІ ПОДІЙ?

Проаналізувавши інвестиційні проекти, які так і не втілилися в життя у Кам’янці, влада вирішила дізнатися більше про перспективи. 

Прохання розповісти про подальші плани було адресовано власникам мережі гіпермаркетів «Епіцентр», льодового палацу (замороженого будівництва на території Центрального стадіону) та колишнього райунівермагу «Смотрич» у Старому місті. Щодо двох останніх об’єктів, то поки що жодних зрушень до 2012 р. там не очікується. 

– А ось власники «Епіцентру» планують до початку зими завершити будівництво гіпермаркету, що дасть 300 робочих місць для Кам’янця, – повідомив Михайло СІМАШКЕВИЧ.

Нагадаємо, що у листопаді 2008 р. нацiональна мережа будiвельних гiпермаркетiв за 6 млн. 670 тис.грн. виборола на аукціоні право оренди земельної ділянки площею 6,6 га, котра розташована на так званому «трикутнику», обмеженому Хмельницьким шосе, пр.Грушевського та 

вул.Черняховського. 

Планам збудувати маркет протягом двох років завадила економічна криза, і питання відклалося до 2012 р. Але, врешті-решт, власники мережі «Епіцентр» зробили для Кам’янця виняток.

Принагідно журналісти поцікавилися у мера про долю заводу «Електрон», куди мали прийти потужні інвестори. Михайло Євстафійович сказав, що справа затримується через юридичні тонкощі, але інвестори, котрі зацікавилися заводом і запланували тут випуск медичного обладнання, від своїх задумів не відмовилися.